Rzeszowski Klub Sportowy RES - GEST RZESZÓW
RES - GEST RZESZÓW - 13.12.2008 - Rzeszów
RES - GEST RZESZÓW

RZESZOWSKI KLUB SPORTOWY RES-GEST POWSTAŁ W ROKU 1958.

 



RES-GEST RZESZÓW zakonczył sezon 2008 miejscem na podium. 2 miejsce w turnieju i bez 3 zawodników to niezły wynik.  
Skład : TROJNAR , OŻÓG , HOMA , KOBA , PUKŁO , KOŁCZ - Trener GRATA

 

 

Krosno

Łańcut

4-1 (2-0)

 

7

Budziak Paweł

 

10

Telega Paweł

 

4

Budziak Dominik

1

12

Jankowski Marcin

 

9

Czwal Sylwester

 

11

Porębski Marcin

1

2

Sochor Tomasz

1

7

Baran Bartek

 

3

Sochor Łukasz

2

9

Kucaba Krzysztof

 

5

Gancarski Paweł

 

1

Gala Krzysztof

 

6

Marszałek Marcin

 

 

 

 

10

Marcinek Tomasz

 

 

 

 

 

 

Res – Gest Rzeszów

Jarosław

3-3(2-1)

 

33

Trojnar Łukasz

 

1

Ziemba Łukasz

 

2

Homa Marek

1

99

Balawender Waldemar

 

8

Pukło Edward

 

9

Michno Dariusz

 

9

Ożóg Piotr

2

6

Białowąs Mateusz

 

13

Kołcz Michał

 

3

Szałyga Arkadiusz

1

16

Koba Daniel

 

7

Sroka Łukasz

2

 

 

 

0

Kłos Seweryn

 

 

Spartan Lublin

Niedźwiadek Przemyśl

1-1(1-1)

 

1

Karnas Damian

 

1

Orłos Tomasz

 

10

Śmigasiewicz Marcin

1

10

Bartecki Mateusz

1

7

Kus Rafał

 

8

Młodowiec Paweł

 

13

Moskwa Mariusz

 

11

Szałyga Sławomir

 

21

Wróbel Marcin

 

9

Pikuła Janusz

 

17

Śmigasiewicz Jarosław

 

7

Król Grzegorz

 

 

RES-GEST Rzeszów

Krosno

3-0(2-0)

 

33

Trojnar Łukasz

 

7

Budziak Paweł

 

2

Homa Marek

1

4

Budziak Dominik

 

8

Pukło Edward

 

9

Czwal Sylwester

 

9

Ożóg Piotr

 

2

Sochor Tomasz

 

13

Kołcz Michał

 

3

Sochor Łukasz

 

16

Koba Daniel

2

5

Gancarski Paweł

 

 

 

 

6

Marszałek Marcin

 

 

 

 

10

Marcinek Tomasz

 

 

 

 

 

 

 

Łańcut

Spartan Lublin

0-7(0-5)

 

10

Telega Paweł

 

1

Karnas Damian

 

12

Jankowski Marcin

 

10

Śmigasiewicz Marcin

1

11

Porębski Marcin

 

7

Kus Rafał

2

7

Baran Bartek

 

13

Moskwa Mariusz

 

9

Kucaba Krzysztof

 

21

Wróbel Marcin

4

1

Gala Krzysztof

 

17

Śmigasiewicz Jarosław

 

 

Jarosław

Niedźwiadek Przemyśl

0-9(0-4)

 

1

Ziemba Łukasz

 

1

Orłos Tomasz

 

99

Balawender Waldemar

 

10

Bartecki Mateusz

5

9

Michno Dariusz

 

8

Młodowiec Paweł

 

6

Białowąs Mateusz

 

11

Szałyga Sławomir

 

3

Szałyga Arkadiusz

 

9

Pikuła Janusz

1

7

Sroka Łukasz

 

7

Król Grzegorz

3

0

Kłos Seweryn

 

 

 

 

 

Res-Gest Rzeszów

Spartan Lublin

4-2(1-0)

 

33

Trojnar Łukasz

 

1

Karnas Damian

 

2

Homa Marek

1

10

Śmigasiewicz Marcin

1

8

Pukło Edward

1

7

Kus Rafał

1

9

Ożóg Piotr

1

13

Moskwa Mariusz

 

13

Kołcz Michał

 

21

Wróbel Marcin

 

16

Koba Daniel

1

17

Śmigasiewicz Jarosław

 

 

Krosno

Jarosław

1-5(1-30

 

7

Budziak Paweł

 

1

Ziemba Łukasz

 

4

Budziak Dominik

 

99

Balawender Waldemar

2

9

Czwal Sylwester

 

9

Michno Dariusz

1

2

Sochor Tomasz

 

6

Białowąs Mateusz

 

3

Sochor Łukasz

 

3

Szałyga Arkadiusz

1

5

Gancarski Paweł

 

7

Sroka Łukasz

1

6

Marszałek Marcin

 

0

Kłos Seweryn

 

10

Marcinek Tomasz

 

 

 

 

 

Łańcut

Niedźwiadek Przemyśl

0-6(0-3)

 

10

Telega Paweł

 

1

Orłos Tomasz

1

12

Jankowski Marcin

 

10

Bartecki Mateusz

1

11

Porębski Marcin

 

8

Młodowiec Paweł

1

7

Baran Bartek

 

11

Szałyga Sławomir

1

9

Kucaba Krzysztof

 

9

Pikuła Janusz

 

1

Gala Krzysztof

 

7

Król Grzegorz

1

 

 

 

 

 

1

 

Krosno

Spartan Lublin

4-5(1-2)

 

7

Budziak Paweł

 

1

Karnas Damian

 

4

Budziak Dominik

 

10

Śmigasiewicz Marcin

 

9

Czwal Sylwester

1

7

Kus Rafał

 

2

Sochor Tomasz

1

13

Moskwa Mariusz

1

3

Sochor Łukasz

2

21

Wróbel Marcin

4

5

Gancarski Paweł

 

17

Śmigasiewicz Jarosław

 

6

Marszałek Marcin

 

 

 

 

10

Marcinek Tomasz

 

 

 

 

 

Łańcut

Jarosław

2-9(2-5)

 

10

Telega Paweł

1

1

Ziemba Łukasz

 

12

Jankowski Marcin

 

99

Balawender Waldemar

1

11

Porębski Marcin

 

9

Michno Dariusz

 

7

Baran Bartek

 

6

Białowąs Mateusz

 

9

Kucaba Krzysztof

 

3

Szałyga Arkadiusz

6

1

Gala Krzysztof

 

7

Sroka Łukasz

2

3

Wojnar Marcin

1

0

Kłos Seweryn

 

2

Stec Bartek

 

 

 

 

 

Res-Gest Rzeszów

Niedźwiadek Przemyśl

3-3(2-2)

 

33

Trojnar Łukasz

 

1

Orłos Tomasz

 

2

Homa Marek

 

10

Bartecki Mateusz

1

8

Pukło Edward

2

8

Młodowiec Paweł

 

9

Ożóg Piotr

1

11

Szałyga Sławomir

 

13

Kołcz Michał

 

9

Pikuła Janusz

 

16

Koba Daniel

 

7

Król Grzegorz

2

 

Jarosław

Spartan Lublin

0-2(0-1)

 

1

Ziemba Łukasz

 

1

Karnas Damian

 

99

Balawender Waldemar

 

10

Śmigasiewicz Marcin

1

9

Michno Dariusz

 

7

Kus Rafał

 

6

Białowąs Mateusz

 

13

Moskwa Mariusz

 

3

Szałyga Arkadiusz

 

21

Wróbel Marcin

 

7

Sroka Łukasz

 

17

Śmigasiewicz Jarosław

1

0

Kłos Seweryn

 

 


 

 

 

 

 

 

Krosno

Niedźwiadek Przemyśl

2-13(0-4)

 

7

Budziak Paweł

 

1

Orłos Tomasz

1

4

Budziak Dominik

 

10

Bartecki Mateusz

7

9

Czwal Sylwester

 

8

Młodowiec Paweł

2

2

Sochor Tomasz

 

11

Szałyga Sławomir

 

3

Sochor Łukasz

 

9

Pikuła Janusz

 

5

Gancarski Paweł

 

7

Król Grzegorz

3

6

Marszałek Marcin

1

 

 

 

10

Marcinek Tomasz

1

 

 

 

 

Łańcut

Res-Gest Rzeszów

3-12(1-7)

 

10

Telega Paweł

1

33

Trojnar Łukasz

1

12

Jankowski Marcin

 

2

Homa Marek

1

11

Porębski Marcin

 

8

Pukło Edward

4

7

Baran Bartek

1

9

Ożóg Piotr

4

9

Kucaba Krzysztof

 

13

Kołcz Michał

 

1

Gala Krzysztof

 

16

Koba Daniel

1

3

Wojnar Marcin

1

 

 

 

2

Stec Bartek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TABELA KONCOWA

Niedźwiadek Przemyśl

32-6

11 pkt,

1

RES-GEST RZESZÓW

25-11

11 pkt.

2

Spartan Lublin

17-9

10 pkt.

3

Jarosław

17-17

7 pkt.

4

Krosno

11-27

3 pkt.

5

Łańcut

6-38

0 pkt.

6





NAJLEPSZYM ZAWODNIKIEM ZOSTAŁ - MAREK HOMA 
NAJLEPSZYM BRAMKARZEM ZOSTAŁ - TOMASZ ORŁOS
KRÓLEM STRZELCÓW ZOSTAL - MATEUSZ BARTECKI  15 GOLI


Dzisiaj stronę odwiedziło już 1 odwiedzający (9 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=
MISTRZOWIE POLSKI : NA TRAWIE 11 OSOSB. : 1995 , 2007 , 3 MIEJSCE 2008 NA TRAWIE 7 OSOSB : 2007 , 3 MIEJSCE 2008 NA HALI : VICEMISTRZ 2005, MISTRZ 2006, MISTRZ 2007 , VICEMISTRZ 2008 ,