Rzeszowski Klub Sportowy RES - GEST RZESZÓW
RES - GEST RZESZÓW - 15.11.2008 - Radom
RES - GEST RZESZÓW

RZESZOWSKI KLUB SPORTOWY RES-GEST POWSTAŁ W ROKU 1958.

Nareszcie opisze turniej w Radomiu gdzie została przerwana nasza passa zwycięstw na turniejach. Res-Gest Rzeszów zajął 2 miejsce.
BALAWENDER Waldek

Zaczęliśmy turniej od meczu z drużyną słysząca z Kałkowa. Co prawda przegraliśmy 3-2 ale mecz był naprawde ciekawy. Przespaliśmy pierwsza połowe gdzie było 0-2 potem wyrównaliśmy na 2-2 i w ostatnich sekundach przegraliśmy 3-2.

Kalisz - Res-Gest Rzeszów 3-2

Rybnik - Res-Gest Rzeszów 2 - 7

Mazowsze Warszawa II - Res-Gest Rzeszów 3-5

Mazowsze Warszawa I - Res-Gest Rzeszów 1-3

Radomig Radom - Res-Gest Rzeszów 1 - 7

Ogólnie mówiąc Rzeszów zagrał bardzo dobry turniej wygrywając spokojnie z równymi przeciwnikami i tak szczerze to drużyna z Kałkowa była w naszym zasięgu. Może innym razem sie zrewanzujemy

Dzisiaj stronę odwiedziło już 2 odwiedzający (7 wejścia) tutaj!
MISTRZOWIE POLSKI : NA TRAWIE 11 OSOSB. : 1995 , 2007 , 3 MIEJSCE 2008 NA TRAWIE 7 OSOSB : 2007 , 3 MIEJSCE 2008 NA HALI : VICEMISTRZ 2005, MISTRZ 2006, MISTRZ 2007 , VICEMISTRZ 2008 , Ta strona internetowa została utworzona bezpłatnie pod adresem Stronygratis.pl. Czy chcesz też mieć własną stronę internetową?