Rzeszowski Klub Sportowy RES - GEST RZESZÓW
RES - GEST RZESZÓW - 16.02.2008 - Rzeszów
RES - GEST RZESZÓW

RZESZOWSKI KLUB SPORTOWY RES-GEST POWSTAŁ W ROKU 1958.

 



16.02.2008 Obył sie turniej w Rzeszowie na hali CKU. Do Rzeszowa przywitały najlepsze zespoły z całej polski. Turniej wygrał zespół TON Poznan. 

Kolejność wyglądała następująco:

1. TON POZNAN 
2. RES - GEST RZESZÓW I 
3. POMORZE GDAŃSK 
4. SLĄSKI RYBNIK 
5. SURDUS KIELCE 
6. ŁAŃCUT 
7. NIEDŹWIADEK PRZEMYŚL I
8. NIEDZIWADEK PRZEMYŚL II
9. RES - GEST RZESZÓW II
10. SANOK 

NAJLEPSZYM BRAMKARZEM OKAZAŁ SIE ŁUKASZ TROJNAR z RES - GEST RZESZÓW I 
NAJLEPSZYM ZAWODNIKIEM ZOSTAŁ DANIEL PRETORIUS z RES - GEST RZESZÓW I 
A KRÓLEM STRZELCÓW ZOSTAŁ MATUSZEWSKI KAMIL z TON POZNAN.

GRUPA A

Łańcut

Przemyśl II

Rzeszów I

Sanok

Rybnik

Pkt.

GOLE

M

Łańcut

XXX

1:1

0:11

1:0

0:6

4

2-18

3

Przemyśl II

1:1

XXXXXX

0:2

2:2

0:4

2

3-9

4

Rzeszów I

11:0

2:0

XXXXXX

7:0

2:2

10

20-2

1

Sanok

0:1

2:2

0:7

XXX

0:5

1

2-15

5

Rybnik

6:0

4:0

2:2

5:0

XXXX

10

17-2

2

 

Łańcut

Przemyśl II

1:1

Wróbel 1

Szałyga 1

 

Res-Gest Rzeszów I

Sanok

7:0

Pretorius 3 , Pukło 2 , Ożóg 1 , Homa 1

 

 

Łańcut

Res-Gest Rzeszów I

0:11

 

Pretorius 5 , Ożóg 2 , Homa 2 , Pukło 1 , Samobój

 

Sanok

Rybnik

0:5

 

Głodek 2 , Laska 1 , Krason 1 , Huwar 1

 

Łańcut

Sanok

1:0

Wróbel 1

 

 

Przemyśl II

Rybnik

0:4

 

Głodek 3 , Parzych 1

 

Łańcut

Rybnik

0:6

 

Parzych 3 , Głodek 1 , Krason 1 , Piesiak 1

 

Przemyśl II

Res-Gest Rzeszów I

0:2

 

Pukło 2

 

Przemyśl II

Sanok

2:2

Szałyga 1 , Skroka 1

Sobolak 2

 

Res-Gest Rzeszów I

Rybnik

2:2

Ożóg 2

Głodek 2

 


GRUPA B

Rzeszów II

Przemyśl I

Poznan

Kielce

Gdańsk

Pkt

GOLE

M

Rzeszów II

XXXXXX

0:4

1:3

1:3

2:3

0

4-13

5

Przemyśl I

4:0

XXXXXX

1:4

0:4

1:4

3

6-12

4

Poznan

3:1

4:1

XXXX

3:1

6:0

12

16-3

1

Kielce

3:1

4:0

1:3

XXX

2:3

6

10-7

3

Gdańsk

3:2

4:1

0:6

3:2

XXXX

9

10-11

2

 

Res – Gest Rzeszów II

Przemyśl I

0:4

 

Bartecki 2 , Pikuca 2

 

Przemyśl I

Kielce

0:4

 

Woś 2 , Król 1 ,Kutera 1

 

Res-Gest Rzeszów II

Kielce

1:3

Delendowski 1

Kutera 1 , Woś 1 , Król 1

 

Kielce

Gdańsk

2:3

Kołek 1 , Kutera 1

Połęć 1 , Sommerfeld 1 , Jelinski 1

 

Rzeszów II

Poznan

1:3

Kołcz 1

Matuszewski 2 , Banas 1

 

Przemyśl I

Gdańsk

1:4

Młodowiec 1

Humaj 3 , Jeliński 1

 

Rzeszów II

Gdańsk

2:3

Balawender 1 , Delendowski 1

Szachraj 1 , Połęć 1 , Humaj 1

 

Przemyśl I

Poznan

1:4

Młodowiec 1

Kaczmarczyk 1 , Matuszewski 1 , Głowacki , Jarosz

 

Poznan

Kielce

3:1

Kaczmarczyk 1 , Matuszewski 1 , Głowacki 1

Król 1

 

Poznan

Gdańsk

6:0

Kaczmarczyk 1 , Matuszewski 2 , Głowacki 3

 

 

 

 

½ FINAŁU

Res- Gest Rzeszów I

Gdańsk

3:2

 

Pretorius 2 , Ożóg 1

Połęć 1,Sommerfeld1

 

½ FINAŁU

Rybnik

Poznan

0:6

 

 

Matuszewski 3 , Głowacki 2 , Jarosz 1

 

o 9 miejsce

Rzeszów II

Sanok

5:0

 

Koba 2 , Tronina 1 , Maczuga 1 , Delendowski 1

 

 

o 7 miejsce

Przemyśl I

Przemyśl II

3:1

 

Pikuca 2 , Młodowiec 1

Szałyga 1

 

o 5 miejsce

Łańcut

Kielce

1:4

 

Wróbel 1

Kołek 1 , Kutera 1 , Woś 1 , Banalewicz 1

 

o 3 miejsce

Gdańsk

Rybnik

2:2 k.3:2

 

Szachraj 1 , Połęć 1

Głodek 1 , Laska 1

 

FINAŁ

Res–Gest Rzeszów I

Poznan

2:4

 

Pretorius 1 , Homa 1

Matuszewski 2 , Głowacki 2

 

 

Klasyfikacja strzelców

 

Zawodnik

Klub

Gole

Pretorius Daniel

Rzeszów I

11

Matuszewski Kamil

Poznan

11

Głodek Tomasz

Rybnik

9

Głowacki Kamil

Poznan

9

Ożóg Piotr

Rzeszów I

6

Pukło Edward

Rzeszów I

5

Pikuca Janusz

Przemyśl I

4

Hubert Woś

Kielce

4

Kamil Kutera

Kielce

4

Parzych Andrzej

Rybnik

4

Połęć Damian

Gdańsk

4

Humaj Leszek

Gdańsk

4

Homa Marek

Rzeszów I

4

Delendowski Artur

Rzeszów II

3

Szałyga Artur

Przemyśl II

3

Młodowiec Paweł

Przemyśl I

3

Marcin Wróbel

Łańcut

3

Grzegorz Król

Kielce

3

Kaczmarczyk Tomasz

Poznan

3

Koba Daniel

Rzeszów II

2

Sobolak Marek

Sanok

2

Bartecki Mateusz

Przemyśl I

2

Marcin Kołek

Kielce

2

Laska Dawid

Rybnik

2

Krasoń Karol

Rybnik

2

Szachraj Łukasz

Gdańsk

2

Sommerfeld Wojtek

Gdańsk

2

Jeliński Rafał

Gdańsk

2

Paweł Jarosz

Poznan

2

Tronina Andrzej

Rzeszów II

1

Kołcz Michał

Rzeszów II

1

Balawender Waldemar

Rzeszów II

1

Skroka Łukasz

Przemyśl II

1

Paweł Banalewicz

Kielce

1

Krzysztof Huwar

Rybnik

1

Pasiak Marcin

Rybnik

1

Banas Daniel

Poznan

1

Dzisiaj stronę odwiedziło już 1 odwiedzający (34 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=
MISTRZOWIE POLSKI : NA TRAWIE 11 OSOSB. : 1995 , 2007 , 3 MIEJSCE 2008 NA TRAWIE 7 OSOSB : 2007 , 3 MIEJSCE 2008 NA HALI : VICEMISTRZ 2005, MISTRZ 2006, MISTRZ 2007 , VICEMISTRZ 2008 ,