RES - GEST RZESZÓW

RZESZOWSKI KLUB SPORTOWY RES-GEST POWSTAŁ W ROKU 1958.

Mistrzostwa Polski na trawie 7 osobowej
19-20.09.2008 FINAŁ  w Olsztynie

Po 9 godziach jazdy Rzeszów rozpoczął rywalizacje od meczu w grupie z TON Poznan w piątek o 18 przy sztucznym oświetleniu. Kadra która udała sie do Olsztyna to :

Ton Poznan - Mazowsze Warszawa 2-3

Res - Gest Rzeszów awansował z 1 miejsca strzelając przeciwnikom 11 goli nie tracąc żadnego. Ale pech chciał ze trafiliśmy w półfinale na gospodarza mistrzostw Warmig Olsztyn. Dodam kilka słów o przeciwniku ale to i tak nie zmieni juz wyników. Otóż w grupie B Olsztyn wygrał 3-0 vo. z Radomem , 2-2 z Lublinem i w bardzo dziwny sposób awansował do półfinału gdzie pokonał Gdańsk 3-2 ale na 2 minuty przed koncem sędzia wysłał na ławke kar obronce gdańska i przedłużył gre o prawie 5 minut dzięki temu olsztyn zdążył strzelic 2 gole i awansował. Przejdźmy do półfinału

Rezerwa:

19 minuta Czerowna kartka TROJNAR

Kilka słów o meczu : 2 minuta faul na środku boiska i żółta kartka dla Michalczyka i kara 2 minut. Poźniej całe szczęście sędziowie dali kartke zółtą dla olsztyna. Olsztyn cały czas fauluje ale sędzia nie widzi. 19 minuta Trojnar przerywa akcje ręką za polem karnym i oczywiscie czerowna kartka i Rzeszów gra w 6 a Olsztyn gra w 7 + 2 sędziów = 9 i Rzeszów nie ma szans. w 20 minucie pada bramka dla olsztyna.
2 połowa rozpoczyna sie ostrą walką o piłke ale faule sa na korzyść Olsztyna. Warto dodać ze w 2 połowe Rzeszów otrzymał tylko 2 rzuty wolne ( a powinien ok. 10 ) a Olsztyn ponad 15 a nawet 20. Rzeszów bardziej martwił sie o swoją bramke bo bronił zawodnik z pola i nie mógł sie skoncentrowac na strzeleniu przeciwnikowi. 38 minuta Olsztyn prowadzi 0-2 i jest juz po zawodach. Na nic pretensje o korupcji i prezentowaniu przez Olsztyna anty - futbolu , Rzeszów musi zadowolic sie grą o 3 miejsce.

Inglot 1

Dzisiaj stronę odwiedziło już 1 odwiedzający (2 wejścia) tutaj!
MISTRZOWIE POLSKI : NA TRAWIE 11 OSOSB. : 1995 , 2007 , 3 MIEJSCE 2008 NA TRAWIE 7 OSOSB : 2007 , 3 MIEJSCE 2008 NA HALI : VICEMISTRZ 2005, MISTRZ 2006, MISTRZ 2007 , VICEMISTRZ 2008 , Ta strona internetowa została utworzona bezpłatnie pod adresem Stronygratis.pl. Czy chcesz też mieć własną stronę internetową?