Rzeszowski Klub Sportowy RES - GEST RZESZÓW
RES - GEST RZESZ”W - 21.02.2009 - RZESZÓW
RES - GEST RZESZÓW

RZESZOWSKI KLUB SPORTOWY RES-GEST POWSTAŁ W ROKU 1958.

 



PODSUMOWANIE TURNIEJU 21.02.2009. 

W turnieju udział wzięło 7 druzyn z podkarpacia z czego az 3 z samego Rzeszowa. 
Zawodnicy łącznie strzelili 122 bramki w 21 meczach. Sędziowie pokazali tylko 4 zółte kartki. 
Wiecej informacji i strzelcach i wynikach niżej. 

21.02.2009 TURNIEJ TOWARZYSKI w Rzeszowie

 

RES-GEST RZESZÓW I

15 pkt.

28-6

+22

Niedźwiadek Przemyśl

15 pkt.

27-9

+18

STALOWA WOLA

15 pkt.

25-7

+18

JAROSŁAW

7 pkt.

12-13

- 1

RES-GEST RZESZÓW II

7 pkt.

13-20

- 7

SANOK

3 pkt.

12-36

-24

RES-GEST RZESZÓW OLDBOJE

0 pkt.

5-28

-23

 

 

Res-Gest Rzeszów I

Sanok

7-0 (1-0)

 

33

Trojnar Łukasz

 

1

Milewski Roman

 

2

Homa Marek

1

17

Dawid Talda

 

8

Pukło Edward

1

8

Jan Kołtun

 

9

Ożóg Piotr

2

10

Marcin Wojnar

 

14

Pretorius Daniel

3

13

Kamil Och

 

 

 

 

14

Piotr Piecuch

 

 

 

 

18

Rafał Nowicki

 

 

 

 

 

Andrzej Walczak

 

 

Res-Gest Rzeszów II

Jarosław

1-1 (0-0)

 

10

Baran Bartłomiej

 

7

Sroka Łukasz

 

11

Maczuga Krzysztof

1

2

Szałyga Sławek

 

13

Kołcz Michał

 

9

Szałyga Arek

 

16

Koba Daniel

 

6

Michno Barek

 

5

Tronina Andrzej

 

3

Pasieka Marcin

 

1

Gala Krzysztof

 

1

Białowąs Mateusz

 

 

 

 

12

Ziemba Łukasz

 

 

 

 

99

Florek Piotr

1

 

Res-Gest Rzeszów OLDBOJE

Stalowa Wola

0-4 (0-1)

 

1

Filimowski Wiesław

 

1

Grzegorz Świstowski

 

12

Żelazko Tomasz

 

10

Marcin Śmigasiewicz

 

4

Grata Mirosław

 

7

Jarek Śmigasiewicz

1

5

Tronina Robert

 

9

Grzegorz Król

2

9

Wojnarowski Jacek

 

3

Piotr Chochowski

 

11

Filimowski Jan

 

8

Michał Wojciechowski

1

10

Stańczuk Ryszard

 

4

Łukasz Gugała

 

 

 

 

5

Mateusz Michalski

 


Res-Gest Rzeszów I

Niedźwiadek Przemyśl

1-0 (1-0)

 

33

Trojnar Łukasz

 

1

Tomasz Orłoś

 

2

Homa Marek

1

16

Dawid Przygoda

 

8

Pukło Edward

 

8

Paweł Młodowiec

 

9

Ożóg Piotr

 

6

Waldemar Balawender

 

14

Pretorius Daniel

 

4

Sławek Kozioł

 

 

 

 

9

Janusz Pikuła

 

 

 

 

14

Bartek Stec

 

 

 

 

10

Mateusz Bartecki

 

 

Res-Gest Rzeszów II

Sanok

4-0 (0-0)

 

10

Baran Bartłomiej

1

1

Milewski Roman

 

11

Maczuga Krzysztof

1

17

Dawid Talda

 

13

Kołcz Michał

 

8

Jan Kołtun

 

16

Koba Daniel

1

10

Marcin Wojnar

 

5

Tronina Andrzej

1

13

Kamil Och

 

1

Gala Krzysztof

 

14

Piotr Piecuch

 

 

 

 

18

Rafał Nowicki

 

 

 

 

 

Andrzej Walczak

 

 

Res-Gest Rzeszów OLDBOJE

Jarosław

0-6 (0-3)

 

1

Filimowski Wiesław

 

7

Sroka Łukasz

1

12

Żelazko Tomasz

 

2

Szałyga Sławek

 

4

Grata Mirosław

 

9

Szałyga Arek

 

5

Tronina Robert

 

6

Michno Barek

2

9

Wojnarowski Jacek

 

3

Pasieka Marcin

 

11

Filimowski Jan

 

1

Białowąs Mateusz

 

10

Stańczuk Ryszard

 

12

Ziemba Łukasz

 

 

 

 

99

Florek Piotr

3

 

Stalowa Wola

Niedźwiadek Przemyśl

0-1 (0-0)

 

1

Grzegorz Świstowski

 

16

Dawid Przygoda

 

10

Marcin Śmigasiewicz

 

8

Paweł Młodowiec

 

7

Jarek Śmigasiewicz

 

6

Waldemar Balawender

 

9

Grzegorz Król

 

4

Sławek Kozioł

 

3

Piotr Chochowski

 

9

Janusz Pikuła

 

8

Michał Wojciechowski

 

14

Bartek Stec

 

4

Łukasz Gugała

 

10

Mateusz Bartecki

1

5

Mateusz Michalski

 

 

 

 


















Res-Gest Rzeszów I

Res-Gest Rzeszów II

9-2 (3-1)

 

33

Trojnar Łukasz

 

10

Baran Bartłomiej

 

2

Homa Marek

 

11

Maczuga Krzysztof

1

8

Pukło Edward

1

13

Kołcz Michał

1

9

Ożóg Piotr

6

16

Koba Daniel

 

14

Pretorius Daniel

2

5

Tronina Andrzej

 

 

 

 

1

Gala Krzysztof

 

 

Sanok

Res-Gest Rzeszów III

4-2 (0-1)

 

16

Milewski Roman

 

1

Filimowski Wiesław

 

17

Dawid Talda

 

12

Żelazko Tomasz

 

8

Jan Kołtun

 

4

Grata Mirosław

1

10

Marcin Wojnar

1

5

Tronina Robert

 

13

Kamil Och

1

9

Wojnarowski Jacek

1

14

Piotr Piecuch

 

11

Filimowski Jan

 

18

Rafał Nowicki

2

10

Stańczuk Ryszard

 

1

Andrzej Walczak

 

 

 

 

 

Jarosław

Stalowa Wola

2-4(1-2 )

 

7

Sroka Łukasz

 

1

Grzegorz Świstowski

1

2

Szałyga Sławek

 

10

Marcin Śmigasiewicz

1

9

Szałyga Arek

 

7

Jarek Śmigasiewicz

 

6

Michno Barek

 

9

Grzegorz Król

1

3

Pasieka Marcin

 

3

Piotr Chochowski

 

1

Białowąs Mateusz

 

8

Michał Wojciechowski

1

12

Ziemba Łukasz

 

4

Łukasz Gugała

 

99

Florek Piotr

2

5

Mateusz Michalski

 

 

Res-Gest Rzeszów II

Niedźwiadek Przemyśl

1-2 (1-0)

 

10

Baran Bartłomiej

1

16

Dawid Przygoda

 

11

Maczuga Krzysztof

 

8

Paweł Młodowiec

 

13

Kołcz Michał

 

6

Waldemar Balawender

 

16

Koba Daniel

 

4

Sławek Kozioł

 

5

Tronina Andrzej

 

9

Janusz Pikuła

1

1

Gala Krzysztof

 

14

Bartek Stec

 

 

 

 

10

Mateusz Bartecki

1



Res-Gest Rzeszów I

Res-Gest Rzeszów OLDBOJE

7-1 (2-0)

 

33

Trojnar Łukasz

 

1

Filimowski Wiesław

 

2

Homa Marek

 

12

Żelazko Tomasz

 

8

Pukło Edward

2

4

Grata Mirosław

 

9

Ożóg Piotr

3

5

Tronina Robert

 

14

Pretorius Daniel

2

9

Wojnarowski Jacek

1

 

 

 

11

Filimowski Jan

 

 

 

 

10

Stańczuk Ryszard

 

 

 

 

14

Wróbel Darek

 

 

Sanok

Jarosław

1-2 ( 0-1 )

 

1

Milewski Roman

 

7

Sroka Łukasz

 

17

Dawid Talda

 

2

Szałyga Sławek

 

8

Jan Kołtun

 

9

Szałyga Arek

 

10

Marcin Wojnar

1

6

Michno Barek

 

13

Kamil Och

 

3

Pasieka Marcin

1

14

Piotr Piecuch

 

1

Białowąs Mateusz

 

18

Rafał Nowicki

 

12

Ziemba Łukasz

 

 

Andrzej Walczak

 

99

Florek Piotr

1

 

Res – Gest Rzeszów I

Stalowa Wola

0-2 (0-2)

 

33

Trojnar Łukasz

 

1

Grzegorz Świstowski

 

2

Homa Marek

 

10

Marcin Śmigasiewicz

1

8

Pukło Edward

 

7

Jarek Śmigasiewicz

 

9

Ożóg Piotr

 

9

Grzegorz Król

 

14

Pretorius Daniel

 

3

Piotr Chochowski

 

 

 

 

8

Michał Wojciechowski

 

 

 

 

4

Łukasz Gugała

 

 

 

 

5

Mateusz Michalski

1

 

Res – Gest Reszów OLDBOJE

Niedźwiadek Przemyśl

1-5 (0-1)

 

1

Filimowski Wiesław

 

16

Dawid Przygoda

 

12

Żelazko Tomasz

 

8

Paweł Młodowiec

1

4

Grata Mirosław

1

6

Waldemar Balawender

2

5

Tronina Robert

 

4

Sławek Kozioł

 

9

Wojnarowski Jacek

 

9

Janusz Pikuła

2

11

Filimowski Jan

 

14

Bartek Stec

 

10

Stańczuk Ryszard

 

10

Mateusz Bartecki

 



Sanok

Stalowa Wola

1-8 (0-4)

 

1

Milewski Roman

 

1

Grzegorz Świstowski

 

17

Dawid Talda

 

10

Marcin Śmigasiewicz

3

8

Jan Kołtun

 

7

Jarek Śmigasiewicz

3

10

Marcin Wojna

 

9

Grzegorz Król

 

13

Kamil Och

1

3

Piotr Chochowski

 

14

Piotr Piecuch

 

8

Michał Wojciechowski

1

18

Rafał Nowicki

 

4

Łukasz Gugała

 

 

Andrzej Walczak

 

5

Mateusz Michalski

1

 

Jarosław

Niedźwiadek Przemyśl

0-6 (0-2)

 

7

Sroka Łukasz

 

16

Dawid Przygoda

 

2

Szałyga Sławek

 

8

Paweł Młodowiec

2

9

Szałyga Arek

 

6

Waldemar Balawender

1

6

Michno Barek

 

4

Sławek Kozioł

 

3

Pasieka Marcin

 

9

Janusz Pikuła

1

1

Białowąs Mateusz

 

14

Bartek Stec

 

12

Ziemba Łukasz

 

10

Mateusz Bartecki

2

99

Florek Piotr

 

 

 

Res-Gest Rzeszów II

Res-Gest Rzeszów OLDBOJE

2-1 (0-1)

 

10

Baran Bartłomiej

 

1

Filimowski Wiesław

 

11

Maczuga Krzysztof

 

12

Żelazko Tomasz

 

13

Kołcz Michał

1

4

Grata Mirosław

 

16

Koba Daniel

1

5

Tronina Robert

 

5

Tronina Andrzej

 

9

Wojnarowski Jacek

 

1

Gala Krzysztof

 

11

Filimowski Jan

 

 

 

 

10

Stańczuk Ryszard

 

 

 

 

14

Wróbel Darek

1

 

Res – Gest Rzeszów I

Jarosław

4-1 (0-0)

 

33

Trojnar Łukasz

 

7

Sroka Łukasz

 

2

Homa Marek

1

2

Szałyga Sławek

1

8

Pukło Edward

1

9

Szałyga Arek

 

9

Ożóg Piotr

1

6

Michno Barek

 

14

Pretorius Daniel

1

3

Pasieka Marcin

 

 

 

 

1

Białowąs Mateusz

 

 

 

 

12

Ziemba Łukasz

 

 

 

 

99

Florek Piotr

 

 

Sanok

Niedźwiadek Przemyśl

6-13 (2-6)

 

16

Milewski Roman

 

16

Dawid Przygoda

 

17

Dawid Talda

 

8

Paweł Młodowiec

4

8

Jan Kołtun

 

6

Waldemar Balawender

1

10

Marcin Wojna

 

4

Sławek Kozioł

 

13

Kamil Och

5

9

Janusz Pikuła

5

14

Piotr Piecuch

 

14

Bartek Stec

 

18

Rafał Nowicki

1

10

Mateusz Bartecki

3

1

Andrzej Walczak

 

 

 

Res-Gest Rzeszów II

Stalowa Wola

3-7 (1-3)  

 

10

Baran Bartłomiej

1

1

Grzegorz Świstowski

 

11

Maczuga Krzysztof

 

10

Marcin Śmigasiewicz

4

13

Kołcz Michał

2

7

Jarek Śmigasiewicz

2

16

Koba Daniel

 

9

Grzegorz Król

 

5

Tronina Andrzej

 

3

Piotr Chochowski

 

1

Gala Krzysztof

 

8

Michał Wojciechowski

 

 

 

 

4

Łukasz Gugała

 

 

 

 

5

Mateusz Michalski

1

 

 

 

Klasyfikacja Strzelców :

 

Ożóg Piotr

RES-GEST RZESZÓW I

12

Pretorius Daniel

RES-GEST RZESZÓW I

8

Pukło Edward

RES-GEST RZESZÓW I

5

Homa Marek

RES-GEST RZESZÓW I

3

Trojnar Łukasz

RES-GEST RZESZÓW I

 

 

Kołcz Michał

RES-GEST RZESZÓW II

4

Baran Bartłomiej

RES-GEST RZESZÓW II

3

Maczuga Krzysztof

RES-GEST RZESZÓW II

3

Koba Daniel

RES-GEST RZESZÓW II

2

Tronina Andrzej

RES-GEST RZESZÓW II

1

Gala Krzysztof

RES-GEST RZESZÓW II

 

 

Grata Mirosław

RES-GEST RZESZÓW III

2

Wojnarowski Jacek

RES-GEST RZESZÓW III

2

Wróbel Darek

RES-GEST RZESZÓW III

1

Filimowski Wiesław

RES-GEST RZESZÓW III

 

Żelazko Tomasz

RES-GEST RZESZÓW III

 

Tronina Robert

RES-GEST RZESZÓW III

 

Filimowski Jan

RES-GEST RZESZÓW III

 

Stańczuk Ryszard

RES-GEST RZESZÓW III

 

 

Kamil Och

SANOK

7

Rafał Nowicki

SANOK

3

Marcin Wojnar

SANOK

2

Milewski Roman

SANOK

 

Dawid Talda

SANOK

 

Jan Kołtun

SANOK

 

Piotr Piecuch

SANOK

 

Andrzej Walczak

SANOK

 

 

Marcin Śmigasiewicz

STALOWA WOLA

9

Jarek Śmigasiewicz

STALOWA WOLA

6

Grzegorz Król

STALOWA WOLA

3

Michał Wojciechowski

STALOWA WOLA

3

Mateusz Michalski

STALOWA WOLA

3

Grzegorz Świstowski

STALOWA WOLA

1

Piotr Chochowski

STALOWA WOLA

 

Łukasz Gugała

STALOWA WOLA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Florek Piotr

JAROSŁAW

7

Michno Barek

JAROSŁAW

2

Sroka Łukasz

JAROSŁAW

1

Szałyga Sławek

JAROSŁAW

1

Pasieka Marcin

JAROSŁAW

1

Szałyga Arek

JAROSŁAW

 

Białowąs Mateusz

JAROSŁAW

 

Ziemba Łukasz

JAROSŁAW

 

 

Janusz Pikuła

Niedźwiadek Przemyśl

9

Paweł Młodowiec

Niedźwiadek Przemyśl

7

Mateusz Bartecki

Niedźwiadek Przemyśl

7

Waldemar Balawender

Niedźwiadek Przemyśl

4

Dawid Przygoda

Niedźwiadek Przemyśl

 

Sławek Kozioł

Niedźwiadek Przemyśl

 

Bartek Stec

Niedźwiadek Przemyśl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                        

 

NAJLEPSZYM STRZELCEM ZOSTAŁ OŻÓG PIOTR – 12 BRAMEK

 

NAJLEPSZYM ZAWODNIKIEM ZOSTAŁ WOJNAROWSKI JACEK

 

NAJLEPSZYM BRAMKARZEM ZOSTAŁ ŚWISTOWSKI GRZEGORZ

 

Dzisiaj stronę odwiedziło już 1 odwiedzający (34 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=
MISTRZOWIE POLSKI : NA TRAWIE 11 OSOSB. : 1995 , 2007 , 3 MIEJSCE 2008 NA TRAWIE 7 OSOSB : 2007 , 3 MIEJSCE 2008 NA HALI : VICEMISTRZ 2005, MISTRZ 2006, MISTRZ 2007 , VICEMISTRZ 2008 ,