Rzeszowski Klub Sportowy RES - GEST RZESZÓW
RES - GEST RZESZ”W - 28-30.09.2007 BUDAPESZT
RES - GEST RZESZÓW

RZESZOWSKI KLUB SPORTOWY RES-GEST POWSTAŁ W ROKU 1958.

 

 

MIEDZYNARODOWY TURNIEJ W FUTSALU
Z OKAZJI „95-LECIA KLUBU SSC BUDAPEST”
BUDAPESZT,  w dn. 28 – 30.09.2007r.
 
   W dniu 28-30.09.2007r. odbyl sie .............
 
 
 
 
WYNIKI:
 
 

Grupa A
 TMSSE Szekszard
 Savaria SE Szombathely
6:1
 Wien GSC 1901
 Teate’88 Chieti
0:8
 Bratislava
 TMSSE Szekszard
0:4
 Savaria SE Szombathely
 Wien GSC 1901
0:3
 Teate’88 Chieti
 Bratislava
1:0
 Wien GSC 1901
 TMSSE Szekszard
1:8
 Savaria SE Szombathely
 Teate’88 Chieti
0:5
 Bratislava
 Wien GSC 1901
2:1
 Teate’88 Chieti
 TMSSE Szekszard
1:1
 Savaria SE Szombathely
 Bratislava
1:6
Tabela końcowa
 
 
mecze
pkt.
zw.
rem.
por.
bramki
 
1
 TMSEE Szekszard (Hungary)
4
10
3
1
0
19:3
 awans
2
 Teate’88 Chieti (Italy)
4
10
3
1
0
15:1
 awans
3
 Bratislava (Slovakia)
4
6
2
0
2
 8:7
 
4
 Wien GSC 1901 (Austria)
4
3
1
0
3
   5:18
 
5
 Savaria SE Szombathely (Hungary)
4
0
0
0
4
   2:20
 
                   

 

Grupa B
 DSFSK Debrecen
 Siketek NSK Gyor
1:1
 GSG Stuttgart
 DHC Kortrijk „A“
2:1
 Spartan Lublin
 DSFSK Debrecen
    0:3 vo
 Siketek NSK Gyor
 GSG Stuttgart
1:1
 DHC Kortrijk „A“
 Spartan Lublin
    3:0 vo
 GSG Stuttgart
 DSFSK Debrecen
0:1
 Siketek NSK Gyor
 DHC Kortrijk „A”
4:1
 Spartan Lublin
 GSG Stuttgart
    0:3 vo
 DHC Kortrijk „A”
 DSFSK Debrecen
2:1
 Siketek NSK Gyor
 Spartan Lublin
    3:0 vo
Tabela końcowa
 
 
mecze
pkt.
zw.
rem.
por.
bramki
 
1
 Siketek NSK Gyor (Hungary)
4
8
2
2
0
9:3
 awans
2
 DSFSK Debrecen (Hungary)
4
7
2
1
1
6:3
 awans
3
 GSG Stuttgart (Germany)
4
7
2
1
1
6:3
 
4
 DHC Kortrijk „A“ (Belgium)
4
6
2
0
2
7:7
 
5
 Spartan Lublin (Poland)
4
0
0
0
4
  0:12
 
                   

 

Grupa C
 SSC Budapest „A”
 DSFSK „Ifi” Debrecen
3:2
 GSC Paderborn
 DHC Kortrijk „B”
0:4
 SSC Budapest Oldboys
 SSC Budapest “A”
2:2
 DSFSK „Ifi” Debrecen
 GSC Paderborn
6:0
 DHC Kortrijk „B”
 SSC Budapest Oldboys
4:3
 GSC Paderborn
 SSC Budapest „A”
0:7
 DSFSK „Ifi” Debrecen
 DHC Kortrijk “B”
6:1
 SSC Budapest Oldboys
 GSC Paderborn
   11:1
 DHC Kortrijk „B”
 SSC Budapest „A”
3:3
 DSFSK „Ifi” Debrecen
 SSC Budapest Oldboys
2:3
Tabela końcowa
 
 
mecze
pkt.
zw.
rem.
por.
bramki
 
1
 SSC Budapest „A” (Hungary)
4
10
3
1
0
16:7
 awans
2
 SSC Budapest Oldboys (Hungary)
4
7
2
1
1
19:9
 awans
3
 DSFSK “Ifi” Debrecen (Hungary)
4
6
2
0
2
16:7
 
4
 DHC Kortrijk “B” (Belgium)
4
6
2
0
2
12:13
 
5
 GSC Paderborn (Germany)
4
0
0
0
4
  1:28
 
                   

 

Grupa D
 Szolnoki SINA SE
 Kemsina SE
    3:0 vo
 Tacerea
 Praha
4:0
 KDS Antwerpen
 Szolnoki SINA SE
1:4
 Kemsina SE
 Tacerea
    0:3 vo
 Praha
 KDS Antwerpen
0:2
 Tacerea
 Szolnoki SINA SE
2:5
 Kemsina SE
 Praha
    0:3 vo
 KDS Antwerpen
 Tacerea
1:5
 Praha
 Szolnoki SINA SE
0:1
 Kemsina SE
 KDS Antwerpen
    0:3 vo
Tabela końcowa
 
 
mecze
pkt.
zw.
rem.
por.
bramki
 
1
 Szolnoki SINA SE Szolnok (Hungary)
4
12
4
0
0
13:3
 awans
2
 Tacerea Cluj (Romania)
4
9
3
0
1
14:6
 awans
3
 KDS Antwerpen (Belgium)
4
6
2
0
2
  7:9
 
4
 Praha (Czech)
4
3
1
0
3
  3:7
 
5
 Kemsina SE Tatabanya (Hungary)
4
0
0
0
4
    0:12
 
                   

 

Grupa E
 SSC Budapest „B”
 SSC Budapest Junior
2:3
 Res-Gest Rzeszów
 Sighteu Marmatiei
0:3
 GSV Herne
 SSC Budapest „B”
2:2
 SSC Budapest "Junior"
 Res-Gest Rzeszów
0:2
 
 Gole: Baran i Pretorius D.
 
 Sighteu Marmatiei
 GSV Herne
3:0
 Res-Gest Rzeszów
 SSC Budapest „B”
4:1
 Gole: Pretorius-2, Michalczyk i Pukło
 
 
 SSC Budapest Junior
 Sighteu Marmatiei
2:2
 GSV Herne
 Res-Gest Rzeszów
1:7
 
Gole: Bartecki, Michalczyk i Pretorius D. po 2, Baran
 
 Sighteu Marmatiei
 SSC Budapest „B”
4:2
 SSC Budapest Junior
 GSV Herne
1:1
Tabela końcowa
 
 
mecze
pkt.
zw.
rem.
por.
bramki
 
1
 Siqhteu Marmatiei (Romania)
4
10
3
1
0
12:4
 awans
2
 Res-Gest Rzeszów (Poland)
4
9
3
0
1
13:5
 awans
3
 SSC Budapest Junior (Hungary)
4
5
1
2
1
  6:7
 
4
 GSV Herne (Germany)
4
2
0
2
2
    4:13
 
5
 SSC Budapest „B” (Hungary)
4
1
0
1
3
    7:13
 
                   

 

Grupa F
 NASIBA Budapest
 Zalaegerszeg
4:2
 Ragusa
 Hamburg
    3:0 vo
 Warmig Olsztyn
 NASIBA Budapest
2:1
 
 
 
 Zalaegerszeg
 Ragusa
2:6
 Hamburg
 Warmig Olsztyn
    0:3 vo
 Ragusa
 NASIBA Budapest
4:0
 Zalaeggerszeg
 Hamburg
    3:0 vo
 Warmig Olsztyn
 Ragusa
6:1
 
 
 
 Hamburg
 NASIBA Budapest
    0:3 vo
 Zalaegerszeg
 Warmig Olsztyn
0:4
 
 
 
Tabela końcowa
 
 
mecze
pkt.
zw.
rem.
por.
bramki
 
1
 Warmig Olsztyn (Poland)
4
12
4
0
0
15:2
 awans
2
 Ragusa (Italy)
4
9
3
0
1
14:8
 awans
3
 NASIBA Budapest (Hungary)
4
6
2
0
2
  8:8
 
4
 Zalaegerszeg (Hungary)
4
3
1
0
3
    7:14
 
5
 Hamburg (Germany)
4
0
0
0
4
    0:12
 
                   

 
 

 o 25-27 miejsce
 Savaria SE Szombathely (Hungary)
 SSC Budapest „B“ (Hungary)
3:4
 GSC Paderborn (Germany)
 Savaria SE Szombathely (Hungary)
5:5
 GSC Paderborn (Germany)
 SSC Budapest “B” (Hungary)
0:6

 

o 17-24 miejsce
 Wien GSC 1901 (Austria)
 Zalaegerszeg (Hungary)
6:2
 KDS Antwerpen (Belgium)
 DHC Kortrijk „A“ (Belgium)
0:2
 SSC Budapest Junior (Hungary)
 GSV Herne (Germany)
0:0 k.3:2
Praha (Czech)
 DHC Kortrijk “B”
2:1

 

o 21-24 miejsce
 Zalaegerszeg (Hungary)
 KDS Antwerpen (Belgium)
8:1
 GSV Herne (Germany)
 DHC Kortrijk „B“
3:4

 

o 17-20 miejsce
 Wien GSC 1901 (Austria)
 DHC Kortrijk „A”
4:0
 SSC Budapest Junior (Hungary)
 Praha (Czech)
4:2

 

1/8 finału
 Siketek NSK Gyor (Hungary)
 Bratislava (Slovakia)
3:0
 Warmig Olsztyn (Poland)
 Res-Gest Rzeszów (Poland)
1:0
 
 
 
 DSFSK Debrecen (Hungary)
 Ragusa (Italy)
2:0
 TMSSE Szekszard (Hungary)
 GSG Stuttgart (Germany)
3:1
 SSC Budapest „A” (Hungary)
 DSFSK “Ifi” Debrecen (Hungary)
1:1 k.1:3
 Sighteu Marmatiei (Romania)
 Tacerea Cluj  (Romania)
3:2
 Teate’88 Chieti (Italy)
 SSC Budapest Oldboys (Hungary)
5:1
 Szolnoki SINA SE (Hungary)
 NASIBA Budapest (Hungary)
4:1

 

o 9 - 16 miejsce
 Bratislava (Slovakia)
 Res-Gest Rzeszów (Poland)
6:3
 
 Gole: Michalczyk, Pretorius D. i Baran
 
 Ragusa (Italy)
 GSG Stuttgart (Germany)
5:3
 SSC Budapest „A” (Hungary)
 Tacerea Cluj (Romania)
5:4
 SSC Budapest Oldboys (Hungary)
 NASIBA Budapest (Hungary)
1:4

 

o 23 miejsce
 KDS Antwerpen (Belgium)
 GSV Herne (Germany)
1:0

 

o 21 miejsce
 Zalaegerszeg (Hungary)
 DHC Kortrijk „B” (Belgium)
5:3

 

Ćwierćfinał
 Siketek NSK Gyor (Hungary)
 Warmig Olsztyn (Poland)
0:5
 
 
 
 DSFSK Debrecen (Hungary)
 TMSSE Szekszard (Hungary)
3:5
 DSFSK „Ifi” Debrecen (Hungary)
 Sighteu Marmatiei (Romania)
1:0
Teate’88 Chieti (Italy)
 Szolnoki SINA SE (Hungary)
3:2

 

o 19 miejsce
 DHC Kortrijk „A” (Belgium)
 Praha (Czech)
2:0

 

o 17 miejsce
 Wien GSC 1901 (Austria)
 SSC Budapest Junior
0:5

 

o 13 – 16 miejsce
 Res-Gest Rzeszów (Poland)
 GSG Stuttgart
3:0
 Gole: Michalczyk-2, Pretorius D.
 
 
 Tacerea Cluj (Romania)
 SSC Budapest Oldboys (Hungary)
4:0

 

o 5 – 8  miejsce
 Siketek NSK Gyor (Hungary)
 DSFSK Debrecen (Hungary)
3:0
 Sighteu Marmatiei (Romania)
 Szolnoki SINA SE (Hungary)
6:3

 

o 9 – 12  miejsce
 Bratislava (Slovakia)
 Ragusa (Italy)
3:3 k.2:0
 SSC Budapest „A” (Hungary)
 NASIBA Budapest (Hungary)
8:3

 

Półfinał
 Warmig Olsztyn (Poland)
 TMSSE Szekszard (Hungary)
1:6
 
 
 
 DSFSK „Ifi” Debrecen (Hungary)
 Teate’88 Chieti (Italy)
1:3

 

o 15 miejsce
 GSG Stuttgart (Germany)
 SSC Budapest Oldboys (Hungary)
3:0 vo

 

o 13 miejsce
 Res-Gest Rzeszów (Poland)
 Tacerea Cluj (Romania)
3:4
 Gole: Baran – 2, Michalczyk
 
 

 

o 11 miejsce
 Ragusa (Italy)
 NASIBA Budapest (Hungary)
0:3 vo

 

o 9 miejsce
 Bratislava (Slovakia)
 SSC Budapest „A” (Hungary)
0:3 vo

 

o 7 miejsce
 DSFSK Debrecen (Hungary)
 Szolnoki SINA SE (Hungary) 
3:8

 

o 5 miejsce
 Siketek NSK Gyor (Hungary)
 Sighteu Marmatiei (Romania)
2:2 k.3:4

 

o 3 miejsce
 Warmig Olsztyn (Poland)
 DSFSK „Ifi” Debrecen (Hungary)
0:0 k.2:3

 

FINAŁ
 TMSSE Szekszard (Hungary)
 Teate’88 Chieti (Italy)
2:1

 
 
Tabela  kolejność końcowa :
 

1
 TMSSE Szekszard
 Hungary
2
 Teate’88 Chieti
 Italy
3
 DSFSK „Ifi” Debrecen
 Hungary
4
 Warmig Olsztyn
 Poland
5
 Sighteu Marmatiei
 Romania
6
 Siketek NSK Gyor
 Hungary
7
 Szolnoki SINA SE
 Hungary
8
 DSFSK Debrecen
 Hungary
9
 SSC Budapest „A”
 Hungary
10
 Bratislava
 Slovakia
11
 NASIBA Budapest
 Hungary
12
 Ragusa
 Italy
13
 Tacerea Cluj
 Romania
14
 Res-Gest Rzeszów
 Poland
15
 GSG Stuttgart
 Germany
16
 SSC Budapest Oldboys
 Hungary
17
 SSC Budapest Junior
 Hungary
18
 Wien GSC 1901
 Austria
19
 DHC Kortrijk “A”
 Belgium
20
 Praha
 Czech
21
 Zalaegerszeg
 Hungary
22
 DHC Kortrijk “B”
 Belgium
23
 KDS Antwerp
 Belgium
24
 GSV Herne
 Germany
25
 SSC Budapest “B”
 Hungary
26
 Savaria SE Szombathely
 Hungary
27
 GSC Paderborn
 Germany
-
 Hamburg
 Germany
-
 Kemsina SE Tatabanya
 Hungary
-
 Spartan Lublin
 Poland

 
Najlepszy zawodnik   - Furedi Janos      - DSFSK „Ifi” Debrecen (Hungary)
Najlepszy bramkarz   - Pfeifer Zsolt        - TMSEE Szekszard (Hungary)
Król strzelców             - Clarysee Dieter  - DHC Kortrijk „B” (Belgium) - 14 bramek
 
 
 
Skład Res-Gestu Rzeszów:
Trojnar Łukasz, Michalczyk Mariusz, Pukło Edward, Baran Bartłomiej, Pretorius Daniel, Bartecki Mateusz
Dzisiaj stronę odwiedziło już 1 odwiedzający (23 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=
MISTRZOWIE POLSKI : NA TRAWIE 11 OSOSB. : 1995 , 2007 , 3 MIEJSCE 2008 NA TRAWIE 7 OSOSB : 2007 , 3 MIEJSCE 2008 NA HALI : VICEMISTRZ 2005, MISTRZ 2006, MISTRZ 2007 , VICEMISTRZ 2008 ,