Rzeszowski Klub Sportowy RES - GEST RZESZÓW
RES - GEST RZESZ”W - HALOWE
RES - GEST RZESZÓW

RZESZOWSKI KLUB SPORTOWY RES-GEST POWSTAŁ W ROKU 1958.

 

DROGA DO ZDOBYCIA MISTRZOSTWA W PIŁCE HALOWEJ WYGLĄDAŁA TAK : 

NA ELEMINACJE POJECHALISMY Z NASTAWIENIEM AWANSOWANIA NA FINAŁY. UDAŁO SIĘ TEN CEL ZREALIZOWAC I NIE POZOSTAWILISMY ZADNYCH WĄTPLIOWSCI ZE JESTESMY DRUZYNA BARDZO DOBRA I ZE STAC NAS NA WIECEJ.

ELIMINACJE  HALOWE
MISTRZOSTWA POLSKIEJ FEDERACJI SPORTU NIESŁYSZĄCYCH
W PIŁCE NOŻNEJ SENIORÓW MĘŻCZYZN - Grupa  B
W  POZNANIU   w dn. 16 – 17.02.2007r.
 
 
W dniach 17.02.2007r. w Poznaniu odbyły się Eliminacje Halowe Mistrzostwa Polskiej Federacji Sportu Niesłyszących w Piłce Nożnej Seniorów Mężczyzn - Grupa B. Niespodzianką była wysoka pozycja i  postawa w rundzie eliminacji, szkolnego klubu z Raciborza.

   

 
WYNIKI :
 
 ŁKSG Łódź
 RES-GEST Rzeszów
3:7
 Wójcik-2, Bąkczyk
 Leja-2, Homa, Michalczyk,
 Ożóg, Pretorius, Pukło
 
 SURDUS Kielce
 TON Poznań
4:5
 Kutera, Król, Woś
 Głowacki-2, Jarosz, Olczak,  Matuszewski
 
 ODRA Racibórz
 RES-GEST Rzeszów
2:15 (0:5)
 Jagiełło-2
 Ożóg-5, Michalczyk i Pretorius po 4, Leja, Pukło
 
 SURDUS Kielce
 ŁKSG Łódź
4:0
 Nowak i Woś po 2
 
 
 ODRA Racibórz
 TON Poznań
9:8
 Jagiełło-5, Pasberg-2, Maj,
 Nowak
 Olczak-3, Głowacki-2,
 Matuszewski-2, Jarosz
 
 SURDUS Kielce
 RES-GEST Rzeszów
1:4
 Woś
 Leja, Michalczyk, Ożóg
 Pretorius
 
 TON Poznań
 ŁKSG Łódź
5:1
 Matuszewski-3, Głowacki,
 Jarosz
 Jakubowski
 
 ODRA Racibórz
 ŁKSG Łódź
7:6
 Jagiełło-4, Zuziak-3
 Wójcik-3, Miśkiewicz-2,
 Grzeszczuk
 
 RES-GEST Rzeszów
 TON Poznań
8:5
 Michalczyk-4, Pukło-2,Leja,
 Pretorius
 Matuszewski-4, Jarosz
 
 SURDUS Kielce
 ODRA Racibórz
4:7
 Król, Kutera, Michalec, Woś
 Jagiełło-3, Pasberg-2, Maj, Nowak
 
 
 
Tabela  końcowa:
 
 
 
mecze
pkt.
zw.
rem.
por.
bramki
 
1.
 RES-GEST Rzeszów
4
12
4
0
0
   22:12
 Awans do FINAŁU
2.
 ODRA Racibórz
4
9
3
0
1
25:33
 Awans do FINAŁU
3.
 TON Poznań
4
6
2
0
2
23:22
 
4.
 SURDUS Kielce
4
3
1
0
3
13:16
 
5.
 ŁKSG Łódż
4
0
0
0
4
10:23
 
 
________________________________________________________________________
 
STRZELCY :
 

14
 Jagiełło Tomasz
 Odra Racibórz
10
 Matuszewski Kamil
 TON Poznań
 
 Michalczyk Mariusz
 Res-Gest Rzeszów
7
 Ożóg Piotr
 Res-Gest Rzeszów
 
 Pretorius Daniel
 Res-Gest Rzeszów
5
 Głowacki Kamil
 TON Poznań
 
 Leja Wiktor
 Res-Gest Rzeszów
 
 Woś Hubert
 Surdus Kielce
 
 Wójcik Damian
 ŁKSG Łódź
4
 Jarosz Paweł
 TON Poznań
 
 Olczak Robert
 TON Poznań
 
 Pasberg Piotr
 Odra Racibórz
 
 Pukło Edward
 Res-Gest Rzeszów
3
 Zuziak Łukasz
 Odra Racibórz
2
 Król Grzegorz
 Surdus Kielce
 
 Kutera Kamil
 Surdus Kielce
 
 Maj Jacek
 Odra Racibórz
 
 Miśkiewicz Tomasz
 ŁKSG Łódź
 
 Nowak Karol
 Surdus Kielce
 
 Nowak Krzysztof
 Odra Racibórz
1
 Bąkczyk Bartosz
 ŁKSG Łódź
 
 Grzeszczuk Grzegorz
 ŁKSG Łódź
 
 Homa Marek
 Res-Gest Rzeszów
 
 Jakubowski Marcin
 ŁKSG Łódź
 
 Michalec Ireneusz
 Surdus Kielce


A NA FINAŁ DO GDAŃSKA POJECHALISMY Z TRENEREM FERDYNANDEM KANASEM ( JEMU ZAWDZIECZAMY SUKCES). PIERWSZY RAZ GRALISMY W INNYCH BARWACH NIZ ZWYKLE. BYŁY TO POMARANCZOWE STROJE. A ZWYKLE GRALISMY W NIEBIESKICH. JESZCZE RAZ Z IMIENIU DRUZYNY DZIEKUJE TRENEROWI ZA STROJE I ZA DOPROWADZENIE DRUZYNY DO MISTRZOSTWA... PRAWIE BYM ZAPOMNIAŁ. PODZIEKOWANIA NALEŻA SIE RÓWNIEZ KIEROWNIKOWI MARIUSZOWI LONGAWIE I JEGO SUPER FORMUŁY (BUS) MOGLISMY PRZYJEMNIE PODRÓZOWAC.


2. HALOWE
MPFSN W PIŁCE NOŻNEJ SENIORÓW MĘŻCZYZN
W GDAŃSKU  w dn. 9.03. – 11.03.2007r.
 
 
     W dniach 09 – 11.03.2007r. w Gdańsku odbyło się 2.Halowe Mistrzostwa Polskiej Federacji Sportu Niesłyszących Seniorów Mężczyzn.
     W grupie A wylosowano następujące drużyny : Śląski Rybnik – drużyna rozstawiona, Spartan Lublin, Res-Gest Rzeszów i Bagry Kraków, zaś w grupie B : Pomorze Gdańsk – drużyna rozstawiona, Wisła Bydgoszcz, Odra Racibórz i Radomig Radom.
     Zdaniem uczestników, że grupa A jest „grupą śmierci”, ponieważ występują najsilniejsze zespoły, a „czarnym koniem” jest Odra Racibórz.
     Śląski Rybnik nie obronił tytułu Mistrza Polski w Halowej Piłki Nożnej przegrywając z Res-Gest Rzeszowem 2:3 (0:1)
_______________________________________________________________________________
 
Najlepszy zawodnik     - Leja Wiktor (Res-Gest Rzeszów ) 
Najlepszy bramkarz     - Pretorius Bartosz (Pomorze Gdańsk)
Król strzelców             - Jagiełło Tomasz (Odra Racibórz)
_______________________________________________________________________________
 
WYNIKI :
 
Grupa  A :
 
 ŚLĄSKI Rybnik
 BAGRY Kraków
17:5 (7:3)
  1:0
  1’
 Parzych
  2:0
  3’
 Kozyra
  3:0
  4’
 Głodek T.
  4:0
  5’
 Kozyra
  4:1
  6’
 Ośniecki
  5:1
  9’
 Parzych
  5:2
12’
 Ośniecki
  5:3
14’
 Ośniecki
  6:3
17’
 Głodek T.
  7:3
18’
 Kozyra
  8:3
26’
 Kozyra
  8:4
26’
 Więcko
  9:4
28’
 Parzych
10:4
29’
 Kozyra
11:4
30’
 Parzych
11:5
31’
 Cecot
12:5
32’
 Kozyra
13:5
33’
 Parzych
14:5
34’
 Piesiak
15:5
35’
 Piesiak
16:5
37’
 Kozyra
17:5
39’
 Kozyra
 SPARTAN Lublin
 RES-GEST Rzeszów
1:10 (0:3)
0:1
  1’
 Leja
0:2
  2’
 Homa
0:3
  2’
 Ożóg
0:4
24’
 Leja
1:4
27’
 Kuś
1:5
29’
 Pukło
1:6
30’
 Ożóg
1:7
31’
 Leja
1:8
35’
 Michalczyk
1:9
37’
 Michalczyk
  1:10
37’
 Pukło
ŚLĄSKI Rybnik
 SPARTAN Lublin
6:6 (4:2)
1:0
   1’
 Parzych
2:0
   3’
 Parzych
2:1
   7’
 Nestorowicz
2:2
   7’
 Głodek T. – samobójcza
3:2
16’
 Głodek T.
4:2
19’
 Kozyra
4:3
25’
 Kupisz
5:3
26’
 Parzych
6:3
31’
 Kozyra
6:4
33’
 Śmigasiewicz M.
6:5
36’
 Nestorowicz
6:6
40’
 Nestorowicz
 BAGRY Kraków
 RES-GEST Rzeszów
1:20 (0:7)
0:1
  2’
 Leja
0:2
  5’
 Pukło
0:3
  8’
 Ożóg
0:4
11’
 Michalczyk
0:5
13’
 Michalczyk
0:6
14’
 Pretorius D.
0:7
15’
 Ożóg
0:8
22’
 Michalczyk
0:9
22’
 Michalczyk
0:10
23’
 Pretorius D.
0:11
25’
 Pretorius D.
0:12
26’
 Pretorius D.
0:13
27’
 Maczuga
0:14
29’
 Pukło
0:15
29’
 Michalczyk
1:15
31’
 Nagaś
1:16
32’
 Michalczyk
1:17
36’
 Leja
1:18
37’
 Pretorius D.
1:19
37’
 Maczuga
1:20
38’
 Michalczyk
 ŚLĄSKI Rybnik
 RES-GEST Rzeszów
4:4 (2:3)
0:1
  7’
 Pretorius D.
1:1
11’
 Parzych
1:2
11’
 Pukło
1:3
17’
 Leja
2:3
20’
 Parzych
3:3
35’
 Parzych
3:4
36’
 Pukło
4:4
38’
 Kozyra
 SPARTAN Lublin
 BAGRY Kraków
9:2 (6:0)
1:0
  1’
 Nestorowicz
2:0
  3’
 Nestorowicz
3:0
  6’
 Kuś
4:0
  9’
 Nestorowicz
5:0
  9’
 Śmigasiewicz M.
6:0
16’
 Rzeźnicki
7:0
22’
 Kuś
7:1
23’
 Grzanka
8:1
26’
 Śmigasiewicz M.
8:2
34’
 Ośniecki
9:2
35’
 Nestorowicz
 
 
Tabela końcowa  gr. A :
 

 
klub
mecze
pkt.
zw.
rem.
por.
bramki
 
1
 RES-GEST Rzeszów
3
7
2
1
0
34:6
 Awans do półfinału
2
 ŚLĄSKI Rybnik
3
5
1
2
0
  27:15
 Awans do półfinału
3
 SPARTAN Lublin
3
4
1
1
1
  16:18
 
4
 BAGRY Kraków
3
0
0
0
3
    8:46
 

_________________________________________________________________________________

 
Grupa  B :
 
 RADOMIG Radom
 WISŁA Bydgoszcz
4:4 (2:2)
0:1
  5’
 Hołub
1:1
  8’
 Pielecha
2:1
11’
 Kotulski
2:2
17’
 Ruciński
3:2
22’
 Kotulski
4:2
34’
 Pielecha
4:3
37’
 Hołub
4:4
40’
 Polzin
 POMORZE Gdańsk
 ODRA Racibórz
6:5 (2:4)
0:1
  1’
 Jagiełło
1:1
  5’
 Humaj
1:2
  6’
 Biliński
1:3
  8’
 Zuziak
1:4
17’
 Nowak
2:4
19’
 Szachraj
3:4
22’
 Połeć
4:4
27’
 Maciejewski
5:4
30’
 Połeć
6:4
33’
 Kurpisz
6:5
36’
 Jagiełło
 ODRA Racibórz
 WISŁA Bydgoszcz
10:6  (4:5)
0:1
  9’
 Jastrzębski
0:2
11’
 Jastrzębski
1:2
11’
 Jagiełło
2:2
12’
 Zuziak
3:2
13’
 Jagiełło
3:3
16’
 Wiśniewski
3:4
17’
 Jastrzębski
3:5
19’
 Jastrzębski
4:5
19’
 Jagiełło
4:6
23’
 Polzin
5:6
28’
 Jagiełło
6:6
30’
 Jagiełło
7:6
31’
 Jagiełło
8:6
32’
 Jagiełło
9:6
37’
 Jagiełło
 10:6
39’
 Jagiełło
 POMORZE Gdańsk
 RADOMIG Radom
9:4  (4:0)
1:0
  2’
 Kurpisz
2:0
12’
 Kurpisz
3:0
14’
 Szachraj
4:0
19’
 Połeć
5:0
21’
 Gnyska
6:0
23’
 Kurpisz
7:0
24’
 Okrój
7:1
26’
 Pielecha
7:2
27’
 Kotulski
8:2
32’
 Gnyska
8:3
33’
 Kurlandzki
9:3
37’
 Połeć
9:4
39’
 Pielecha
ODRA Racibórz
 RADOMIG Radom
10:10  (6:2)
1:0
  6’
 Zuziak
2:0
  8’
 Jagiełło
2:1
11’
 Kotulski
2:2
11’
 Kotulski
3:2
13’
 Jagiełło
4:2
16’
 Jagiełło
5:2
18’
 Zuziak
6:2
19’
 Nowak K.
6:3
21’
 Kurlandzki
6:4
24’
 Witkowski
6:5
26’
 Pielecha
6:6
27’
 Pielecha
6:7
28’
 Pielecha
6:8
28’
 Kotulski
7:8
29’
 Nowak K.
8:8
29’
 Jagiełło
9:8
31’
 Zuziak
9:9
33’
 Kotulski
  9:10
38’
 Kurlandzki
10:10
39’
 Zuziak
POMORZE Gdańsk
 WISŁA Bydgoszcz
9:5 (3:4)
1:0
  3’
 Maciejewski
1:1
  9’
 Jastrzębski
1:2
10’
 Polzin
2:2
13’
 Kurpisz
2:3
14’
 Polzin
2:4
14’
 Jastrzębski
3:4
15’
 Połeć
3:5
25’
 Łozowski
4:5
26’
 Maciejewski
5:5
29’
 Maciejewski
6:5
34’
 Maciejewski
7:5
35’
 Kurpisz
8:5
37’
 Okrój
9:5
39’
 Kurpisz
 
 
Tabela końcowa  gr. B :
 
 
 
klub
mecze
pkt.
zw.
rem.
por.
bramki
 
1
 POMORZE Gdańsk
3
9
3
0
0
24:14
 Awans do polfinalu
2
 ODRA Racibórz
3
4
1
1
1
25:22
 Awans do pólfinalu
3
 RADOMIG Radom
3
2
0
2
1
18:23
 
4
 WISŁA Bydgoszcz
3
1
0
1
2
15:23
 
 
_______________________________________________________________________________
 
PÓŁFINAŁY :
 
 RES-GEST Rzeszów
 ODRA Racibórz
9:0  (1:0)
1:0
20’
 Homa
2:0
24’
 Michalczyk
3:0
27’
 Michalczyk
4:0
27’
 Ożóg
5:0
29’
 Leja
6:0
30’
 Leja
7:0
35’
 Leja
8:0
36’
 Leja
9:0
40’
 Michalczyk
 
 POMORZE Gdańsk
 ŚLĄSKI Rybnik
3:8  (0:1)
0:1
18’
 Głodek T.
0:2
22’
 Parzych
0:3
23’
 Wanot
0:4
27’
 Głodek T.
0:5
29’
 Kozyra
1:5
31’
 Połeć
1:6
33’
 Kozyra
1:7
34’
 Parzych
2:7
35’
 Kurpisz
3:7
37’
 Maciejewski
3:8
39’
 Wanot
_______________________________________________________________________________
 
MECZ  O  3  MIEJSCE :
 

 POMORZE Gdańsk
 ODRA Racibórz
11:6  (4:2)
1:0
  3’
 Humaj
2:0
  5’
 Humaj
3:0
  7’
 Humaj
3:1
10’
 Jagiełło
3:2
16’
 Jagiełło
4:2
19’
 Maciejewski
5:2
23’
 Szachraj
5:3
24’
 Zuziak
6:3
25’
 Połeć
7:3
29’
 Humaj
7:4
30’
 Jagiełło
8:4
31’
 Humaj
8:5
32’
 Biliński
9:5
33’
 Kurpisz
9:6
34’
 Zuziak
 10:6
36’
 Połeć
 11:6
40’
 Maciejewski

 
FINAŁ :
 

 RES-GEST Rzeszów
 ŚLĄSKI Rybnik
3:2  (1:0)
1:0
18’
 Homa
1:1
29’
 Parzych
1:2
32’
 Głodek T.
2:2
35’
 Pukło
3:2
37’
 Michalczyk

_______________________________________________________________________________

 
Tabela  końcowa  kolejność :
 

1
 RES - GEST Rzeszów
 Mistrz Polski’2007
2
 ŚLĄSKI Rybnik
 Wicemistrz Polski’2007
3
 POMORZE Gdańsk
 Brązowy Medal
4
 ODRA Racibórz
 
5
 SPARTAN Lublin
 
6
 RADOMIG Radom
 
7
 WISŁA Bydgoszcz
 
8
 BAGRY Kraków
 

_______________________________________________________________________________

 

Najlepsi  strzelcy :
 

18
 Jagiełło Tomasz
 Odra Racibórz
14
 Parzych Andrzej
 Śląski Rybnik
13
 Kozyra Arkadiusz
 Śląski Rybnik
 
 Michalczyk Mariusz
 Res-Gest Rzeszów
10
 Leja Wiktor
 Res-Gest Rzeszów
9
 Kurpisz Jakub
 Pomorze Gdańsk
8
 Maciejewski Andrzej
 Pomorze Gdańsk
 
 Połeć Damian
 Pomorze Gdańsk
 
 Zuziak Łukasz
 Odra Racibórz
7
 Nestorowicz Marcin
 Spartan Lublin
 
 Pukło Edward
 Res-Gest Rzeszów
 
 Pielecha Robert
 Radomig Radom
 
 Kotulski Tomasz
 Radomig Radom
6
 Humaj Leszek
 Pomorze Gdańsk
 
 Pretorius Daniel
 Res-Gest Rzeszów
5
 Jastrzębski Łukasz
 Wisła Bydgoszcz
 
 Głodek Tomasz
 Śląski Rybnik
 
 Ożóg Piotr
 Res-Gest Rzeszów
4
 Ośniecki Michał
 Bagry Kraków
 
 Polzin Michał
 Wisła Bydgoszcz
3
 Homa Marek
 Res-Gest Rzeszów
 
 Kurlandzki Michał
 Radomig Radom
 
 Śmigasiewicz Marcin
 Spartan Lublin
 
 Kuś Rafał
 Spartan Lublin
 
 Szachraj Łukasz
 Pomorze Gdańsk
 
 Biliński Krzysztof
 Odra Racibórz
 
 Nowak Krzysztof
 Odra Racibórz
2
 Wanot Karol
 Śląski Rybnik
 
 Piesiak Marcin
 Śląski Rybnik
 
 Maczuga Krzysztof
 Res-Gest Rzeszów
 
 Hołub Przemysław
 Wisła Bydgoszcz
 
 Okrój Dawid
 Pomorze Gdańsk
 
 Gnyska Piotr
 Pomorze Gdańsk
1
 Głodek Łukasz
 Śląski Rybnik
 
 Wiśniewski Jan
 Wisła Bydgoszcz
 
 Łozowski Piotr
 Wisła Bydgoszcz
 
 Ruciński Łukasz
 Wisła Bydgoszcz
 
 Radzimski Łukasz
 Wisła Bydgoszcz
 
 Witkowski Jacek
 Radomig Radom
 
 Więcko Paweł
 Bagry Kraków
 
 Nagaś Andrzej
 Bagry Kraków
 
 Cecot Adrian
 Bagry Kraków
 
 Grzanka Marcin
 Bagry Kraków
 
 Kupisz Tomasz
 Spartan Lublin
 
 Rzeżnicki Adrian
 Spartan Lublin
1
 samobójcza
 
 
 Głodek Tomasz
 Śląski Rybnik

_______________________________________________________________________________

 

Składy w zespole:
 
MISTRZOWSKI RES-GEST Rzeszów :Trojnar Łukasz, Michalczyk Mariusz, Homa Marek, Pretorius Daniel, Leja Wiktor, Pukło Edward, Ozóg Piotr, Maczuga Krzysztof.Trener – Kanas Ferdynand. Kierownik – Longawa Mariusz.
ŚLĄSKI Rybnik : Piekarski Piotr, Wanot Karol, Falis Piotr, Piesiak Marcin, Huwer Krzysztof, Głodek Tomasz, Głodek Łukasz, Parzych Andrzej, Kozyra Arkadiusz. Kierownik – Kubin Aleksander.
POMORZE Gdańsk : Pretorius Bartosz, Szachraj Łukasz, Okrój Dawid, Drożdziel Arkadiusz, Kurpisz Jakub, Gnyska Piotr, Maciejewski Andrzej, Połeć Damian, Humaj Leszek, Konkol Rafał. Trener – Gnyska Piotr. Kierownik – Pretorius Bartosz.
ODRA Racibórz : Maj Jacek, Jagiełło Tomasz, Nowak Krzysztof, Zuziak Łukasz, Kaszczyszyn Paweł, Ruszkiewicz Maciej, Biliński Krzysztof. Trener – Krętosz Krzysztof.
SPARTAN Lublin : Kmiotek Bogdan, Kuś Rafał, Sadanowicz Mateusz, Śmigasiewicz Marcin, Śmigasiewicz Jarosław,
Wróbel Marcin, Rzeźnicki Adrian, Kupisz Tomasz, Nestorowicz Marcin. Trener – Stempurski Wojciech.
RADOMIG Radom :Gutowski Marcin, Garman Rafał, Witkowski Jacek, Piska Marcin, Pielucha Robert, Kotulski Tomasz, Kurlandzki Michał, Mrowiec Mateusz, Skurzyński Kamil. Kierownik – Fijołek Jarosław.
WISŁA Bydgoszcz :Toliński Adrian, Hołub Przemysław, Wiśniewski Jan, Polzin Michał, Ruciński Łukasz, Radzimski Łukasz, Łozowski Piotr, Jastrzębski Łukasz. . Trenerzy – Opaczewski Aleksander i Karabasz Maciej.
BAGRY Kraków : Michalik Janusz, Nagaś Andrzej, Cecot Adrian, Więcko Paweł, Bąbka Maciej, Ośniecki Michał, Grzanka Marcin Kierownik – Bąkiewicz Jerzy
Dzisiaj stronę odwiedziło już 1 odwiedzający (28 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=
MISTRZOWIE POLSKI : NA TRAWIE 11 OSOSB. : 1995 , 2007 , 3 MIEJSCE 2008 NA TRAWIE 7 OSOSB : 2007 , 3 MIEJSCE 2008 NA HALI : VICEMISTRZ 2005, MISTRZ 2006, MISTRZ 2007 , VICEMISTRZ 2008 ,