Rzeszowski Klub Sportowy RES - GEST RZESZÓW
RES - GEST RZESZ”W - KALENDARZ 2009
RES - GEST RZESZÓW

RZESZOWSKI KLUB SPORTOWY RES-GEST POWSTAŁ W ROKU 1958.

 

PRZEDSTAWIAM NOWY KALENDARZ 2008 - PIŁKA NOŻNA 


KALENDARZ IMPREZ CENTRALNYCH 

POLSKIEJ FEDERACJI SPORTU NIESŁYSZĄCYCH

NA  ROK 2009

 

 

 

zatwierdzony
na zebraniu Zarządu
w dniu 07.11.2008r. i 06.12.2008r.
 
 
 

Lp.
Termin
Nazwa imprezy
Miejsce
Organizator
 
STYCZEŃ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
LUTY
 
 
 
 
1
 
13-15.02.
 
MPN
w Narciarstwie (15-20 osób)
np. razem (MP ze słyszącymi)
 
GÓRY
ZDRÓJ
Długopole
 
2
 
27.02. – 01.03.
 
Młodzieżowe MPN
w Szachach (do lat 17 i do lat 22)
 
 
LUBLIN
KOZIOŁEK
Lublin
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MARZEC
 
 
 
 
3
 
06-08.03.
Halowe MPN
w Lekkiej Atletyce
 
 
WARSZAWA
WARS
Warszawa
 
4
 
13-15.03.
 
Eliminacje MPN
w Koszykówce – Grupa A
Seniorów Mężczyzn
 
POZNAŃ
 
WKSG
Poznań
 
 
5
 
13-15.03.
Eliminacje MPN
w Koszykówce – Grupa B
Seniorów Mężczyzn
 
WARSZAWA
WARS
Warszawa
 
6
 
20-22.03.
 
Młodzieżowe MPN
w Koszykówce
Chłopców (do lat 22)
 
SZCZECIN
WIOSŁO
Szczecin
 
7
 
20-22.03.
 
Finał Halowe MPN
w Piłce Nożnej
Seniorów Kobiet
 
POZNAŃ
TON
Poznań
 
8
 
27-29.03.
 
Eliminacje MPN
w Siatkówce – Grupa A
Seniorów Mężczyzn
 
RYBNIK
ŚLĄSKI
Rybnik
 
9
 
27-29.03.
Eliminacje MPN
w Siatkówce – Grupa B
Seniorów Mężczyzn
 
ŁÓDŹ
ŁKSG
Łódź
 
10
 
27-29.03.
Eliminacje MPN
w Szachach - grupa A
Seniorów Mężczyzn
 
RZESZÓW
RES-GEST
Rzeszów
 
11
 
27-29.03.
Eliminacje MPN
w Szachach – grupa B
Seniorów Mężczyzn
 
GDAŃSK
POMORZE
Gdańsk
 
 
 
 
 
 
 
 
 
KWIECIEŃ
 
 
 
 
12
 
03-05.04.
 
Finał MPN
w Koszykówce
Seniorów Mężczyzn
 
ŁÓDŹ
ŁKSG
Łódź
 
13
 
17-19.04.
 
Puchar Polski Halowe
w Piłce Nożnej
Mężczyzn
 
RADOM
RADOMIG
Radom
 
14
 17-19.04.
lub
24-26.04.
Finał MPN
w Koszykówce
Seniorów Kobiet
 
LUBLIN
SPARTAN
Lublin
 
15
 
24-26.04.
 
Młodzieżowe MPN
w Piłce Nożnej 7-osob. na murawie
Chłopców (do lat 22)
 
GOŁOTCZYZNA
ZRYW
Gołotczyzna
 
 
16
 
25-26.04.
Festyn Sportowy
Turniej Tenisa Stołowego, Pływania, Biegi Przełajowe
z okazji 15-lecia klubu UMKSN Poznań
 
POZNAŃ
UMKSN
Poznań
 
 
 
 
 
 
 
 
MAJ
 
 
 
 
17
 
01-03.05.
 
Eliminacje MPN
w Piłce Nożnej 11-osob. – grupa A
Seniorów Mężczyzn
 
OLSZTYN
WARMIG
Olsztyn
 
18
 
01-03.05.
Eliminacje MPN
w Piłce Nożnej 11-osob. – Grupa B
Seniorów Mężczyzn
 
LUBLIN
SPARTAN
Lublin
 
19
 
08-10.05.
Młodzieżowe MPN
w Lekkiej Atletyce
 
 
BYDGOSZCZ
WISŁA
Bydgoszcz
 
20
 
08-10.05.
 
Indywidualne MPN
w Szachach
Seniorów Kobiet i Mężczyzn
 
WARSZAWA
WARS
Warszawa
 
21
 
15-17.05.
 
Finał MPN
w Siatkówce
Seniorów Mężczyzn
 
OLSZTYN
WARMIG
Olsztyn
 
22
 
15-17.05.
 
MPN
w Tenisie Stołowym
Seniorów
 
ŁUKÓW
HETMAN
Łuków
 
23
 
22-24.05.
 
Finał MPN
w Siatkówce
Seniorów Kobiet
 
WARSZAWA
MAZOWSZE
Warszawa
 
24
 
22-24.05.
 
MPN
w Pływaniu
 
KUTNO
LWY
Kutno
 
25
 
29-31.05.
 
Młodzieżowe MPN
w Siatkówce
Dziewcząt (do lat 22)
 
SZCZECIN
WIOSŁO
Szczecin
 
26
 
29-31.05.
Młodzieżowe MPN
w Siatkówce
Chłopców (do lat 22)
 
RACIBÓRZ
ODRA
Racibórz
 
 
 
 
 
 
 
 
 
CZERWIEC
 
 
 
 
27
 
05-07.06.
 
Indywidualne MPN
w Lekkiej Atletyce
Seniorów
 
WARSZAWA
WARS
Warszawa
 
28
 
05-07.06.
 
Indywidualne i Drużynowe MPN
w Bowlingu
Seniorów
 
OSTRÓDA
WARMIG
Olsztyn
 
29
 
 
05-07.06.
Czwórmecz LA
Polska-Niemcy-Białoruś-Ukraina
lub Rosja
 
KOLONIA
(Niemcy)
Sekcja
LA
 
30
 
12-14.06.
 
Finał MPN
w Piłce Nożnej 11-osobowej
Seniorów Mężczyzn
 
WARSZAWA
MAZOWSZE Warszawa
 
31
 
22-27.06.
 
2.Mistrzostwa Europy Juniorów
w Koszykówce
Dziewcząt i Chłopców (do lat 20)
 
LUBLIN
PFSN
 
 
 
 
 
 
 
 
 
LIPIEC
 
 
 
 
32
 
03-05.07.
 
MPN
w Siatkówce Plażowej
Kobiet i Mężczyzn
 
OLSZTYN
WARMIG
Olsztyn
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SIERPIEŃ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
WRZESIEŃ
 
 
 
 
33
 
05-15.09.
 
Igrzyska Głuchych
DEAFLYMPICS
 
TAI-PEI
(Tajwan)
Sekcje sportowe
PFSN
 
34
 
18-20.09.
 
MPN
w Szachach Błyskawicznych
(P’5 lub P’10)
Kobiet i Mężczyzn
 
RYBNIK
ŚLĄSKI
Rybnik
 
35
 
25-27.09.
 
MPN
w Siatkówce Mężczyzn
Oldbojów (od 35 lat)
 
ŁÓDŹ
ŁKSG
Łódź
 
 
 
 
 
 
 
 
PAŹDZIERNIK
 
 
 
 
36
 
02-04.10.
 
MPN
w Piłce Nożnej 7-osobowej
Seniorów Mężczyzn
 
RZESZÓW
RES-GEST
Rzeszów
 
37
 
09-11.10.
 
Indywidualne, Drużynowe i Sztafetowe MPN
w Biegach Przełajowych
 
OLECKO
OLIMPIJCZYK
Olecko
 
38
 
16-18.10.
Eliminacje Drużynowe MPN
w Szachach
 
 
KIELCE
SURDUS
Kielce
 
39
 
16-18.10.
 
Eliminacje Halowe MPN
w Piłce Nożnej – Grupa A
Seniorów Mężczyzn
 
GDAŃSK
POMORZE
Gdańsk
 
40
 
16-18.10.
 
Eliminacje Halowe MPN
w Piłce Nożnej – Grupa B
Seniorów Mężczyzn
 
LUBLIN
SPARTAN
Lublin
 
41
 
23-25.10.
 
Młodzieżowe MPN
w Tenisie Stołowym Dziewcząt i
Chłopców (do lat 17 i do lat 22)
 
KRAKÓW
BAGRY
Kraków
 
42
 
23-25.10.
 
MPN
w Koszykówce Mężczyzn
Oldbojów (od 35 lat)
 
WARSZAWA
WARS
Warszawa
 
43
 
23-25.10.
 
Festyn Sportowy
Turniej Szachowy i Tenisa Stołowego
z okazji „35-lecia klubu „Hetman”
 
ŁUKÓW
HETMAN
Łuków
 
 
 
 
 
 
 
 
LISTOPAD
 
 
 
 
44
 
06-08.11.
 
Puchar Polski
w Siatkówce
Mężczyzn
 
RADOM
RADOMIG
Radom
 
45
 
13-15.11.
 
Finał Drużynowe MPN
w Szachach
 
OTWOCK
ARKADIA
Otwock
 
46
 
13-15.11.
 
Finał Halowe MPN
w Piłce Nożnej
Seniorów Mężczyzn
 
POZNAŃ
TON
Poznań
 
47
 
13-15.11.
 
Puchar Polski
w Siatkówce
Kobiet
 
ŁÓDŹ
 
ŁKSG
Łódź
 
 
48
 
20-22.11.
TOP’12 Mężczyzn i TOP’8 Kobiet
w Tenisie Stołowym
 
 
POZNAŃ
UMKSN
Poznań
 
49
 
20-22.11.
 
Puchar Polski
w Koszykówce
Mężczyzn
 
RZESZÓW
RES-GEST
Rzeszów
 
50
 
27-29.11.
 
Halowe MPN
w Piłce Nożnej Mężczyzn
Oldbojów (od 35 lat)
 
OLSZTYN
WARMIG
Olsztyn
 
 
 
 
 
 
 
 
GRUDZIEŃ
 
 
 
 
51
 
04-06.12.
 
Młodzieżowe Halowe MPN
w Piłce Nożnej
Chłopców (do lat 22)
 
BYDGOSZCZ
 
WISŁA
Bydgoszcz
 
 
52
 
11-13.12.
 
Puchar Polski
w Bowlingu
 
OTWOCK
ARKADIA
Otwock
 
 
 
 
 
 
 

 

              Legenda:

 

 MPN – Mistrzostwa Polski Niesłyszących

 

 



PEŁNY KALENDARZ ZNAJDZIECIE NA STRONIE --->  PFSN

 






Dodaj komentarz do tej strony:
Twoje imię:
Twoja wiadomość:

Dzisiaj stronę odwiedziło już 1 odwiedzający (37 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=
MISTRZOWIE POLSKI : NA TRAWIE 11 OSOSB. : 1995 , 2007 , 3 MIEJSCE 2008 NA TRAWIE 7 OSOSB : 2007 , 3 MIEJSCE 2008 NA HALI : VICEMISTRZ 2005, MISTRZ 2006, MISTRZ 2007 , VICEMISTRZ 2008 ,