Rzeszowski Klub Sportowy RES - GEST RZESZÓW
RES - GEST RZESZ”W - 22.11.2008 - Lublin - HALA
RES - GEST RZESZÓW

RZESZOWSKI KLUB SPORTOWY RES-GEST POWSTAŁ W ROKU 1958.

 



 

 

FINAŁOWE HALOWE 

MISTRZOSTWA POLSKI NIESŁYSZĄCYCH

W PIŁCE NOŻNEJ SENIORÓW MĘŻCZYZN

W LUBLINIE, w dn.21-23.11.2008r.

 

 

 

 

Najlepszy zawodnik – MICHALCZYK Mariusz (Res-Gest Rzeszów)

Najlepszy bramkarz – KRÓL Grzegorz (Surdus Kielce)

Król strzelców – PIELACHA Robert (Radomig Radom) – 17 bramek

 

 

 

WYNIKI:

 

Grupa A

 

RES-GEST Rzeszów

SURDUS Kielce

2:4 (1:1)

1:0

 4’

Michalczyk Mariusz

1:1

19’

Woś Hubert

1:2

27’

Nowak Karol

2:2

29’

Pretorium Daniel

2:3

30’

Kutera Kamil

2:4

40’

Kutera Kamil

Czerwona kartka: Grata M. (Res-Gest) – 40 min.

         

 

ŚLĄSKI Rybnik

POMORZE Gdańsk

5:4 (3:4)

0:1

 1'

Kurpisz Jakub

0:2

 3’

Połeć Damian

0:3

 7’

Gnyska Piotr

1:3

 9’

Huwer Krzysztof

1:4

13’

Połeć Damian

2:4

17’

Szachraj Łukasz – samobójcza

3:4

19’

Bieniasz Bogusław

4:4

24’

Huwer Krzysztof

5:5

30’

Laska Dawid

 

         

 

RES-GEST Rzeszów

POMORZE Gdańsk

17:2 (7:2)

1:0

 4’

Michalczyk Mariusz

2:0

 5’

Homa Marek

3:0

 7’

Michalczyk Mariusz

4:0

10’

Leja Wiktor

5:0

15’

Kołcz Michał

5:1

17’

Szachraj Łukasz

6:1

18’

Leja Wiktor

7:1

19’

Leja Wiktor

7:2

20’

Kurpisz Jakub

8:2

23’

Michalczyk Mariusz

9:2

25’

Pretorius Daniel

10:2

25’

Michalczyk Mariusz

11:2

32’

Pretorius Daniel

12:2

34’

Michalczyk Mariusz

13:2

34’

Homa Marek

14:2

36’

Michalczyk Mariusz

15:2

37’

Leja Wiktor

16:2

38’

Kołcz Michał

17:2

39’

Ożóg Piotr

Kary: Michalczyk (Res-Gest) oraz Gnyska (Pomorze) – po 2 minuty

         

 

ŚLĄSKI Rybnik

SURDUS Kielce

2:5 (1:2)

0:1

11’

Kutera Kamil

1:1

14’

Bieniasz Bogusław

1:2

18’

Kutera Kamil

1:3

31’

Kutera Kamil

1:4

32’

Nowak Karol

2:4

35’

Głodek Łukasz

2:5

37’

Michalec Ireneusz

Kara: Szczotka (Śląski) – 2 min.

         

 

RES-GEST Rzeszów

ŚLĄSKI Rybnik

10:1 (6:0)

1:0

 5’

Leja Wiktor

2:0

 7’

Pretorius Daniel

3:0

 7’

Leja Wiktor

4:0

13’

Pretorius Daniel

5:0

16’

Pretorius Daniel

6:0

17’

Leja Wiktor

6:1

27’

Piesiak Marcin

7:1

37’

Pretorius Daniel

8:1

38’

Pretorius Daniel

9:1

39’

Leja Wiktor

10:1

39’

Balawender Waldemar

Czerwone kartki: Grata (Res-Gest) oraz Laska i Kozyra (Śląski) – wszyscy w 37 min.

         

 

POMORZE Gdańsk

SURDUS Kielce

2:10 (0:3)

0:1

 7’

Nowak Karol

0:2

10’

Kotwica Tomasz

0:3

14’

Kutera Kamil

0:4

21’

Michalski Mateusz

0:5

26’

Michalski Mateusz

0:6

27’

Michalski Mateusz

1:6

28’

Michalski Mateusz - samobójcza

1:7

30’

Michalec Ireneusz

1:8

31’

Nowak Karol

2:8

39’

Kurpisz Jakub - karny

2:9

40’

Michalec Ireneusz

2:10

40’

Woś Hubert

Czerwona kartka: Gnyska (Pomorze) – 32 min.

Kary: Gnyska, Połeć i Szachraj (wszyscy Pomorze) po 2 min.

         

 

 

Tabela końcowa gr. A:

 

 

 

mecze

pkt.

zw.

rem.

por.

bramki

 

1

SURDUS Kielce

3

9

3

0

0

19:6

awans

2

RES-GEST Rzeszów

3

6

2

0

1

29:7

awans

3

ŚLĄSKI Rybnik

3

3

1

0

2

8:19

 

4

POMORZE Gdańsk

3

0

0

0

3

8:32

 

 

 

 

Grupa B

 

 

SPARTAN Lublin

TON Poznań

4:6 (3:2)

1:0

 1’

Nestorowicz Marcin

2:0

 3’

Śmigasiewicz Jarosław

2:1

16’

Jarosz Paweł

2:2

18’

Jarosz Paweł

3:2

19’

Śmigasiewicz Marcin

4:2

27’

Wróbel Marcin

4:3

30

Głowacki Kamil

4:4

32’

Seklecki Bartłomiej

4:5

33’

Seklecki Bartłomiej

4:6

40’

Jarosz Paweł

Kara: Śmigasiewicz J. (Spartan) – 2 min.

         

 

WARMIG Olsztyn

RADOMIG Radom

3:7 (0:4)

0:1

 6’

Szymański Marcin

0:2

 8’

Pielacha Robert

0:3

13’

Szymański Marcin

0:4

19’

Domurat Paweł – karny

1:4

24’

Kupczałojć Jakub

1:5

30’

Szymański Marcin

2:5

33’

Orzeł Tomasz – karny

3:5

36’

Gajewski Grzegorz

3:6

38’

Pielacha Robert

3:7

39’

Grzanka Marcin

Czerwona kartka: Norbert (Warmig).

Kary: Orzeł (Warmig) oraz Pielecha i Towarek (Radomig) – wszyscy po 2 min.

         

 

SPARTAN Lublin

RADOMIG Radom

4:5 (4:2)

1:0

2’

Śmigasiewicz Jarosław

2:0

8’

Śmigasiewicz Marcin

3:0

11’

Świstowski Grzegorz

3:1

15’

Domurat Paweł

3:2

18’

Domurat Paweł

4:2

19’

Kuś Rafał

4:3

34’

Pielacha Robert

4:4

35’

Pielacha Robert

4:5

37’

Pielacha Robert

Kary: Grzanka i Szymański (oboje Radomig) po 2 min.

         

 

WARMIG Olsztyn

TON Poznań

8:5 (2:3)

0:1

 2’

Dudzik Jacek – samobójcza

0:2

 6’

Seklecki Bartłomiej

0:3

10’

Seklecki Bartłomiej

1:3

11’

Parda Krzysztof

2:3

15’

Kupczałojć Jakub

3:3

28’

Dudzik Jacek

4:3

29’

Dudzik Jacek

5:3

30’

Kupczałojć Jakub

6:3

31’

Dudzik Jacek

7:3

31’

Kupczałojć Jakub

7:4

37’

Kaczmarczyk Tomasz

7:5

39’

Jarosz Paweł

8:5

40’

Bartnicki Daniel

Czerwona kartka: Seklecki (TON) – 39 min.

Kary:

5 min.- Kupczałojć (Warmig) i Matuszewski (TON)

2 min.- Banaś, Katafiasz, Matuszewski (wszyscy TON) oraz Kupczałojć (Warmig)

         

 

SPARTAN Lublin

WARMIG Olsztyn

4:6 (0:2)

0:1

 5’

Orzeł Tomasz

0:2

10’

Orzeł Tomasz

0:3

25’

Kupczałojć Jakub

0:4

26’

Dudzik Jacek

1:4

31’

Kuś Rafał

1:5

33’

Kupczałojć Jakub

2:5

34’

Kuś Rafał

3:5

38’

Świstowski Grzegorz

3:6

39’

Wróbel Marcin – samobójcza

4:6

40’

Wróbel Marcin

Kary: Orzeł (Warmig) 2 razy po 2 min.

         

 

RADOMIG Radom

TON Poznań

9:5 (4:3)

1:0

 3’

Domurat Paweł

2:0

 5’

Pielacha Robert

3:0

 9’

Szymański Marcin

3:1

10’

Jarosz Paweł

3:2

16’

Matuszewski Kamil

3:3

19’

Matuszewski Kamil

4:3

20’

Domurat Paweł

5:3

23’

Pielacha Robert

6:3

25’

Pielacha Robert

7:3

29’

Domurat Paweł

8:3

30’

Domurat Paweł

9:3

37’

Łbik Marcin

9:4

38’

Duda Maciej

9:5

40’

Głowacki Kamil

 

         

 

 

Tabela końcowa gr. B:

 

 

 

mecze

pkt.

zw.

rem.

por.

bramki

 

1

RADOMIG Radom

3

9

3

0

0

21:12

awans

2

WARMIG Olsztyn

3

6

2

0

1

17:16

awans

3

TON Poznań

3

3

1

0

2

16:21

 

4

SPARTAN Lublin

3

0

0

0

3

12:17

 

 

 

 

Półfinały

 

 

SURDUS Kielce

WARMIG Olsztyn

5:2 (0:0)

1:0

24’

Nowal Karol

2:0

27’

Michalec Ireneusz

3:0

29’

Kotwica Tomasz

4:0

30’

Woś Hubert

5:0

30’

Nowak Karol

5:1

36’

Bartnicki Daniel

5:2

39’

Bartnicki Daniel

Kara: Dudzik (Warmig) – 2 min.

         

 

RES-GEST Rzeszów

RADOMIG Radom

5:2 (1:1)

0:1

16’

Pielacha Robert

1:1

19’

Michalczyk Mariusz

2:1

30’

Leja Wiktor

3:1

31’

Leja Wiktor

4:1

32’

Michalczyk Mariusz

4:2

37’

Szymański Marcin

5:2

39’

Michalczyk Mariusz

Kary: Domurat (Radomig) oraz Leja i Pretorius D. (Res-Gest) po 2 min.

         

 

 

 

 

Mecze o 3 miejsce

 

 

WARMIG Olsztyn

RADOMIG Radom

6:10 (4:6)

0:1

 3’

Garman Rafał

1:1

 5’

Bartnicki Daniel

1:2

 7’

Garman Rafał

1:3

10’

Pielacha Robert

1:4

11’

Pielacha Robert

1:5

12’

Pielacha Robert

2:5

14’

Bartnicki Daniel

2:6

16’

Pielacha Robert

3:6

18’

Kupczałojć Jakub

4:6

20’

Kupczałojć Jakub

4:7

23’

Pielacha Robert

4:8

25’

Pielacha Robert

5:8

26’

Bartnicki Daniel

5:9

39’

Pielacha Robert

6:9

40’

Bartnicki Daniel

6:10

40’

Pielacha Robert

Kary: Domurat (Radomig) oraz Kupczałojć i Norbert (Warmig) – po 2 min.

         

 

 

Finał

 

 

SURDUS Kielce

RES-GEST Rzeszów

5:5 (4:1) karne 4:3

1:0

 7’

Kutera Kamil

2:0

13’

Nowak Karol

2:1

15’

Michalczyk Mariusz

3:1

18’

Kutera Kamil

4:1

19’

Król Grzegorz

5:1

25’

Nowak Karol

5:2

33’

Leja Wiktor – karny

5:3

35’

Ożóg Piotr

5:4

36’

Leja Wiktor

5:5

40’

Nowak Karol – samobójcza

Kary: Michalczyk, Pretorium, Tronina (Res-Gest) oraz Kotwica, Nowak (Surdus) po 2 min.

         

 

 

 

Karne:

0:1

Michalczyk Mariusz

gol

1:1

Kutera Kamil

gol

1:2

Ożóg Piotr

gol

2:2

Nowak Karol

gol

2:3

Leja Wiktor

gol

3:3

Woś Hubert

gol

3:3

Pretorius Daniel

poprzeczka

4:3

Kołek Marcin

gol

 

 

Tabela kolejność końcowa:

 

 

1

SURDUS Kielce

Mistrz Polski’2008

2

RES-GEST Rzeszów

Wicemistrz Polski’2008

3

RADOMIG Radom

Brązowy medal

4

WARMIG Olsztyn

 

5

TON Poznań

 

6

ŚLĄSKI Rybnik

 

7

SPARTAN Lublin

 

8

POMORZE Gdańsk

 

 

SURDUS Kielce po raz pierwszy w historii Mistrz Polski w Piłce Nożnej

 

 

Składy:

 

SURDUS Kielce: Król Grzegorz, Kołek Marcin, Kutera Kamil, Nowak Karol, Woś Hubert, Michalec Ireneusz, Banakiewicz Paweł, Michalski Mateusz, Górnik Krystian, Kotwica Tomasz. Kierownik – Kołek Marcin.

RES-GEST Rzeszów: Trojnar Łukasz, Homa Marek, Ożóg Piotr, Pretorius Daniel, Michalczyk Mariusz, Leja Wiktor, Grata Mirosław, Balawejder Waldemar, Kołcz Michał. Trener – Trójniak Dawid. Kierownik – Krupa Michał.

RADOMIG Radom: Domurat Paweł, Garman Rafał, Pielacha Robert, Szymański Robert, Łbik Marcin, Grzanka Marcin, Budniewski Tomasz, Towarek Michał, Skurzyński Kamil, Fijołek Jarosław. Kierownik – Fijołek Jarosław.

WARMIG Olsztyn: Wikliński Jarosław, Parda Krzysztof, Ponieważ Sławomir, Dudzik Jacek, Kupczałojć Jakub, Bartnicki Daniel, Konrad Norbert, Orzeł Tomasz, Gajewski Grzegorz. Kierownik – Parda Krzysztof.

TON Poznań: Katafiasz Mikołaj, Kasprzak Piotr, Kaczmarczyk Tomasz, Matuszewski Kamil, Głowacki Kamil, Jarosz Paweł, Duda Maciej, Banaś Daniel, Seklecki Bartłomiej. Trener – Kaczmarczyk Tomasz. Kierownik – Lewczyński Krzysztof.

ŚLĄSKI Rybnik: Piekarski Piotr, Laska Dawid, Kozyra Arkadiusz, Bieniasz Bogusław, Piesiak Marcin, Głodek Łukasz, Szczotka Piotr, Huwer Krzysztof. Trener – Głąb Alfred. Kierownik – Matuszek Roman.

SPARTAN Lublin: Sadanowicz Andrzej, Śmigasiewicz Jarosław, Śmigasiewicz Marcin, Nestorowicz Marcin, Kuś Rafał, Świstowski Grzegorz, Błąziak Konrad, Suzonowicz Sebastian, Wróbel Marcin, Skorupski Arkadiusz, Mielniczek Damian, Moskwa Mariusz. Trener - Stempurski Wojciech. Kierownik – Kupisz Tomasz.

POMORZE Gdańsk: Gnyska Piotr, Kurpisz Jakub, Szachraj Łukasz, Jeliński Rafał, Sędłak Marek, Labuda Damian, Połeć Damian, Pretorium Bartosz, Kurpisz Filip. Trener – Gnyska Piotr.   

 

 

Strzelcy:

 

17

PIELACHA Robert

Radomig Radom

12

Leja Wiktor

Res-Gest Rzeszów

11

Michalczyk Mariusz

Res-Gest Rzeszów

8

Pretorius Daniel

Res-Gest Rzeszów

 

Kupczałojć Jakub

Warmig Olsztyn

 

Kutera Kamil

Surdus Kielce

 

Nowak Karol

Surdus Kielce

7

Bartnicki Daniel

Warmig Olsztyn

 

Domurat Paweł

Radomig Radom

5

Jarosz Paweł

TON Poznań

 

Szymański Marcin

Radomig Radom

4

Dudzik Jacek

Warmig Olsztyn

 

Michalec Ireneusz

Surdus Kielce

 

Seklecki Bartłomiej

TON Poznań

3

Kurpisz Jakub

Pomorze Gdańsk

 

Kuś Rafał

Spartan Lublin

 

Orzeł Tomasz

Warmig Olsztyn

 

Woś Hubert

Surdus Kielce

2

Bieniasz Bogusław

Śląski Rybnik

 

Garman Rafał

Radomig Radom

 

Głowacki Kamil

TON Poznań

 

Homa Marek

Res-Gest Rzeszów

 

Huwer Krzysztof

Śląski Rybnik

 

Kołcz Michał

Res-Gest Rzeszów

 

Kotwica Tomasz

Surdus Kielce

 

Matuszewski Kamil

TON Poznań

 

Michalski Mateusz

Surdus Kielce

 

Ożóg Piotr

Res-Gest Rzeszów

 

Połeć Damian

Pomorze Gdańsk

 

Śmigasiewicz Jarosław

Spartan Lublin

 

Śmigasiewicz Marcin

Spartan Lublin

 

Świstowski Grzegorz

Spartan Lublin

 

Wróbel Marcin

Spartan Lublin

1

Balawender Waldemar

Res-Gest Rzeszów

 

Duda Maciej

TON Poznań

 

Gajewski Grzegorz

Warmig Olsztyn

 

Głodek Łukasz

Śląski Rybnik

 

Gnyska Piotr

Pomorze Gdańsk

 

Grzanka Marcin

Radomig Radom

 

Kaczmarczyk Tomasz

TON Poznań

 

Król Grzegorz

Surdus Kielce

 

Nestorowicz Marcin

Spartan Lublin

 

Laska Dawid

Śląski Rybnik

 

Łbik Marcin

Radomig Radom

 

Parda Krzysztof

Warmig Olsztyn

 

Piesiak Marcin

Śląski Rybnik

 

Szachraj Łukasz

Pomorze Gdańsk

 

samobójcze

 

1

Dudzik Jacek

Warmig Olsztyn

 

Michalski Mateusz

Surdus Kielce

 

Nowak Karol

Surdus Kielce

 

Szachraj Łukasz

Pomorze Gdańsk

 

Wróbel Marcin

Spartan Lublin

Dzisiaj stronę odwiedziło już 1 odwiedzający (16 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=
MISTRZOWIE POLSKI : NA TRAWIE 11 OSOSB. : 1995 , 2007 , 3 MIEJSCE 2008 NA TRAWIE 7 OSOSB : 2007 , 3 MIEJSCE 2008 NA HALI : VICEMISTRZ 2005, MISTRZ 2006, MISTRZ 2007 , VICEMISTRZ 2008 ,