Rzeszowski Klub Sportowy RES - GEST RZESZÓW
RES - GEST RZESZÓW - 27.10.2007 - Rzeszów
RES - GEST RZESZÓW

RZESZOWSKI KLUB SPORTOWY RES-GEST POWSTAŁ W ROKU 1958.

 


TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ
Z OKAZJI „SPARTAKIADY SPORTOWEJ”
W RZESZOWIE, w dn. 25-27.10.2007r.
 
 
 
WYNIKI:
 
Grupa  A:
 

 LWÓW – Ukraina
 TON Poznań
2:2
 KSN Łańcut
 NIEDŹWIADEK Przemyśl
1:1
 TON Poznań
 KSN Łańcut
4:2
 LWÓW – Ukraina
 NIEDŹWIADEK Przemyśl
1:1
 LWÓW – Ukraina
 KSN Łańcut
6:3
 TON Poznań
 NIEDŻWIADEK Przemyśl
3:1

 
Tabela końcowa:
 

Lp
Drużyna
mecze
pkt.
zw.
rem.
por.
bramki
 
1
 TON Poznań
3
7
2
1
0
9:3
 Awans
2
 LWÓW - Ukraina
3
5
1
2
0
9:6
 Awans
3
 NIEDŹWIADEK Przemyśl
3
2
0
2
1
3:6
 
4
 KSN Łańcut
3
1
0
1
2
  6:11
 

 
 
Grupa  B:
 

 SPARTAN Lublin
 PZG Jarosław
4:1
 RES-GEST Rzeszów
 POMORZE Gdańsk
4:1
 POMORZE Gdańsk
 SPARTAN Lublin
2:2
 RES-GEST Rzeszów
 PZG Jarosław
          14:1
 POMORZE Gdańsk
 PZG Jarosław
          15:3
 RES-GEST Rzeszów
 SPARTAN Lublin
3:0

 
Tabela końcowa:
 

Lp
Drużyna
mecze
pkt.
zw.
rem.
por.
bramki
 
1
 RES-GEST Rzeszów
3
9
3
0
0
    21:2
 Awans
2
 POMORZE Gdańsk
3
4
1
1
1
    18:9
 Awans
3
 SPARTAN Lublin
3
4
1
1
1
6:6
 
4
 PZG Jarosław
3
0
0
0
3
  5:33
 

__________________________________________________________________
 
Mecz o 7 – 8 miejsce:
 

 KSN Łańcut
 PZG Jarosław
11:2

 
Mecz o 5 – 6 miejsce:
 

 NIEDŹWIADEK Przemyśl
 SPARTAN Lublin
3:3 karne 4:3

 
Mecz o 3 - 4 miejsce:
 

 POMORZE Gdańsk
 LWÓW - Ukraina
5:3

 
Mecz o 1 - 2 miejsce:
 

 RES-GEST Rzeszów
 TON Poznań
7:1

________________________________________________________________
 
Tabela końcowa:
 

1
 RES-GEST Rzeszów
2
 TON Poznań
3
 POMORZE Gdańsk
4
 LWÓW – Ukraina
5
 NIEDŹWIADEK Przemyśl
6
 SPARTAN Lublin
7
 KSN Łańcut
8
 PZG Jarosław

_________________________________________________________________
 
Najlepszy zawodnik turnieju - Leszek Humaj – Pomorze Gdańsk
Najlepszy strzelec turnieju    - Daniel Pretorius – Res-Gest Rzeszów
Najlepszy bramkarz turnieju - Łukasz Trojnar – Res-Gest Rzeszów
_________________________________________________________________
 
Składy drużyn:
 
RES-GEST Rzeszów: Trojnar Łukasz, Pukło Edward, Ożóg Piotr, Pretorius Daniel, Homa Marek, Michalczyk Mariusz.
TON Poznań: Katafiasz Mikołaj, Budnik Daniel, Jarosz Paweł, Ławniczak Sebastian, Kaczmarczyk Tomasz, Głowacki Kamil, Banaś Daniel.
POMORZE Gdańsk: Pretorius Bartosz, Gnyska Piotr, Kurpisz Jakub, Połeć Damian, Humaj Leszek, Sommerfeld Wojciech, Bednarek Marcin.
LWÓW (Ukraina): Kovalskyy Volodymyr, Yersikov Andriy, Akinin Andriy, Shyryayev Oleksandr, Sotschko Volodymyr, Plechiy Mykhaylo. Kierownik – Yevsikova Olha.
NIEDŹWIADEK Przemyśl: Orłoś Tomasz, Delendowski Artur, Bartecki Mateusz, Pikuła Janusz, Pleśniak Dariusz, Młodowiec Paweł, Lis Bartłomiej.
SPARTAN Lublin: Sadanowicz Andrzej, Kupisz Tomasz, Kuś Rafał, Śmigasiewicz Marcin, Śmigasiewicz Jarosław, Rzeźnicki Adrian, Moskwa Mariusz. Kierownik – Janiec Jarosław.
KSN Łańcut: Gala Krzysztof, Porębski Marcin, Porębski Jan, Matejko Wojciech, Baran Bartłomiej, Inglot Wojciech, Jankowski Marcin, Nowicki Rafał.
PZG Jarosław: Gubernat Karol, Maczuga Krzysztof, Polak Michał, Balawender Waldemar, Wrębicek Grzegorz.




Od lewej : Ożóg , Pretorius , Michalczyk , Pukło , Trojnar , Homa.

JAK NA MISTRZA PRZYSTAŁO RES - GEST NIE MIAŁ SOBIE RÓWNYCH W RZESZOWIE I PEWNIE WYGRAŁ TURNIEJ  a jak bedzie w GDAŃŚKU dowiemy sie niebawem
Dzisiaj stronę odwiedziło już 1 odwiedzający (16 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=
MISTRZOWIE POLSKI : NA TRAWIE 11 OSOSB. : 1995 , 2007 , 3 MIEJSCE 2008 NA TRAWIE 7 OSOSB : 2007 , 3 MIEJSCE 2008 NA HALI : VICEMISTRZ 2005, MISTRZ 2006, MISTRZ 2007 , VICEMISTRZ 2008 ,